🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK

Špeciálne činnosti, s.r.o.

IČO46209093DIČ2023285000IČ DPHSK2023285000NACE0899 · Iná ťažba i.n.EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 87/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 324 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 87/100
A
87/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2 960 €
↘ -92.1% YoY
EBITDA · 2025
-23k €
Čistý zisk · 2025
-30k €
Aktíva spolu
11k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 87/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 324 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Špeciálne činnosti, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 195k 391k 592k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2 960 € -23k € -30k € 11k € RUZ závierka
2024 37k € -11k € -25k € 54k € RUZ závierka
2023 185k € -18k € -32k € 120k € RUZ závierka
2022 538k € 34k € 17k € 171k € RUZ závierka
2021 116k € -32k € -49k € 135k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3 tis. €37 tis. €185 tis. €538 tis. €116 tis. €281 tis. €
EBITDA-23 tis. €-11 tis. €-18 tis. €34 tis. €-32 tis. €-33 tis. €
EBITDA marža-779.3 %-30.1 %-10 %6.4 %-27.6 %-11.8 %
Čistý zisk-30 tis. €-25 tis. €-32 tis. €17 tis. €-49 tis. €-55 tis. €
Aktíva spolu11 tis. €54 tis. €120 tis. €171 tis. €135 tis. €170 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-12-11 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o dielo 35k €
2013-09-30 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Zmluva o dielo 20k €
2014-10-08 Univerzita Komenského v Bratislave Zmluva o dielo č. I/5/14/RUK 5 805 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Musil
Od 2025-12-12
MM
Konateľ
Marian Musil
Od 2025-11-26
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Opát
Od 2022-04-23
Do 2025-12-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Matúš Ondrejkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-04-23 2025-12-11
Ing. Matúš Ondrejkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-17 2022-04-22
Ing. Juraj Opát Konateľ 2012-01-01 2025-11-26
Ing. Juraj Opát Konateľ 2012-01-01 2025-12-11
Ing. Juraj Opát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-01 2022-04-22
Ing. Matúš Ondrejkovič Konateľ 2012-01-01 2020-07-16
Ing. Matúš Ondrejkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-01 2020-07-16
Ing. Matúš Ondrejkovič Konateľ 2012-01-01 2025-12-11
Ing. Matúš Ondrejkovič Konateľ 2012-01-01 2025-11-26

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Musil
od 2026-02-22
Matúš Ondrejkovič
od 2022-03-23 · do 2025-02-26
Juraj Opát
od 2022-03-23 · do 2025-02-26
Matúš Ondrejkovič
od 2020-02-21 · do 2022-02-15
Matúš Ondrejkovič
od 2019-03-11 · do 2020-02-21
Juraj Opát
od 2019-03-11 · do 2022-02-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Špeciálne činnosti, s.r.o.RPO
Sídlo
Landererova 8
Vznik
2011-06-03 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46209093RPO
DIČ
2023285000FS
IČ DPH
SK2023285000 · aktívneFS
NACE
0899 · Iná ťažba i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2975000000004013832170FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46209093/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46209093/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46209093",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.