🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK

fascinatin s.r.o.

IČO46208526DIČ2023277025IČ DPHSK2023277025NACE7420 · Fotografické čin.EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 21 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
98k €
↘ -44.9% YoY
EBITDA · 2025
7 048 €
Čistý zisk · 2025
-4 560 €
Aktíva spolu
356k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
fascinatin s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 65k 130k 196k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 98k € 7 048 € -4 560 € 356k € RUZ závierka
2024 179k € 7 502 € -3 499 € 293k € RUZ závierka
2023 53k € -3 473 € -17k € 284k € RUZ závierka
2022 63k € 15k € 683 € 297k € RUZ závierka
2021 77k € 12k € 734 € 289k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby98 tis. €179 tis. €53 tis. €63 tis. €77 tis. €55 tis. €
EBITDA7 tis. €8 tis. €-3 tis. €15 tis. €12 tis. €8 tis. €
EBITDA marža7.2 %4.2 %-6.5 %24 %15.5 %13.9 %
Čistý zisk-5 tis. €-3 tis. €-17 tis. €683 €734 €-78 €
Aktíva spolu356 tis. €293 tis. €284 tis. €297 tis. €289 tis. €298 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 15k € celková hodnota 2025-07-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-30 Slovenská inovačná a energetická agentúra* Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 15k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ŠG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Gembický
Od 2021-04-23
ŠG
Konateľ
Štefan Gembický
Od 2011-06-08
ŠG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Gembický
Od 2011-06-08
Do 2021-04-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Štefan Gembický
od 2018-09-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
fascinatin s.r.o.RPO
Sídlo
Bakossova 3/C
Vznik
2011-06-08 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46208526RPO
DIČ
2023277025FS
IČ DPH
SK2023277025 · aktívneFS
NACE
7420 · Fotografické čin.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002947033074FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46208526/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46208526/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46208526",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.