SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 S-PLUS TRADE CONSULTING s.r.o.

  • IČO46208500
  • DIČ2023291842
  • IČ DPHSK2023291842
  • LEI097900BFIM0000031779
  • NACE4681

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví 4681, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 102k € Zisk 5 047 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
102k €
↘ -80.4% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
5 047 €
Aktíva spolu
536k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 102k € 19k € 5 047 € 536k € RUZ závierka
2024 519k € 100k € 49k € 885k € RUZ závierka
2023 2.34 mil. € 598k € 474k € 617k € RUZ závierka
2022 6.95 mil. € 1.58 mil. € 1.36 mil. € 4.99 mil. € RUZ závierka
2021 4.26 mil. € 516k € 354k € 3.2 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby102 tis. €519 tis. €2.34 M €6.95 M €4.26 M €10.41 M €
EBITDA19 tis. €100 tis. €598 tis. €1.58 M €516 tis. €845 tis. €
EBITDA marža18.7 %19.3 %25.5 %22.7 %12.1 %8.1 %
Čistý zisk5 tis. €49 tis. €474 tis. €1.36 M €354 tis. €730 tis. €
Aktíva spolu536 tis. €885 tis. €617 tis. €4.99 M €3.20 M €5.84 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboslav Semko
Od 2022-08-23
Konateľ
Ing. Ľuboslav Semko
Od 2011-05-31
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboslav Semko
Od 2015-06-18
Do 2022-08-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ľuboslav Semko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-06-18 2018-07-09
Ing. Štefan Semko Konateľ 2011-05-31 2015-06-17
Ing. Štefan Semko Konateľ 2011-05-31 2015-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľuboslav Semko
od 2017-05-04
Ľuboslav Semko
od 2017-05-04 · do 2018-07-27
Ľuboslav Semko
od 2017-01-31 · do 2017-05-04
Ľuboslav Semko
od 2017-01-31 · do 2017-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
S-PLUS TRADE CONSULTING s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie slobody 98
Vznik
2011-05-31 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46208500RPO
DIČ
2023291842FS
IČ DPH
SK2023291842 · aktívneFS
LEI
097900BFIM0000031779GLEIF
NACE
4681
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000003528891554FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-10-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-23 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia 8.4 mil. €
2018-05-31 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia 4.14 mil. €
2016-09-29 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia 2.62 mil. €
2018-05-31 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia 2.58 mil. €
2016-09-29 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva na dodávku čierneho energetického uhlia 1.85 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S-PLUS TRADE CONSULTING s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46208500/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46208500/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46208500",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →