SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MAGNUM Economy, s.r.o.
- IČO46201475
- DIČ2023281502
- IČ DPHSK2023281502
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
136k €
Zisk 71k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
136k €
↗ +2.8% YoY
EBITDA · 2025
106k €
Čistý zisk · 2025
71k €
Aktíva spolu
457k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136k € | 106k € | 71k € | 457k € | RUZ závierka |
| 2024 | 132k € | 102k € | 55k € | 463k € | RUZ závierka |
| 2023 | 141k € | 107k € | 57k € | 470k € | RUZ závierka |
| 2022 | 141k € | 92k € | 47k € | 471k € | RUZ závierka |
| 2021 | 131k € | 92k € | 53k € | 499k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 136 tis. € | 132 tis. € | 141 tis. € | 141 tis. € | 131 tis. € | 120 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 102 tis. € | 107 tis. € | 92 tis. € | 92 tis. € | 75 tis. € |
| EBITDA marža | 78.2 % | 77.5 % | 76.3 % | 65.1 % | 70.3 % | 62.4 % |
| Čistý zisk | 71 tis. € | 55 tis. € | 57 tis. € | 47 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € |
| Aktíva spolu | 457 tis. € | 463 tis. € | 470 tis. € | 471 tis. € | 499 tis. € | 524 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Fritzová
IZ
Konateľ
Ing. Zuzana Fritzová
JF
Konateľ
Jaroslav Fritz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zuzana Fritzová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-03-30 | 2023-04-24 |
| Ing. Katarína Hantáková | Konateľ | 2011-06-10 | 2017-09-04 |
| Ing. Katarína Hantáková | Konateľ | 2011-06-10 | 2018-03-23 |
| Ing. Katarína Hantáková | Konateľ | 2011-06-10 | 2018-02-19 |
| Ing. Zuzana Fritzová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-06-10 | 2021-03-29 |
| Ing. Zuzana Fritzová | Konateľ | 2011-06-10 | 2023-04-24 |
| Ing. Zuzana Fritzová | Konateľ | 2011-06-10 | 2017-09-04 |
| Jaroslav Fritz | Konateľ | 2011-06-10 | 2023-04-24 |
| Jaroslav Fritz | Konateľ | 2011-06-10 | 2017-09-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MAGNUM Economy, s.r.o.RPO
Sídlo
Plynárenská 17560/3A
Vznik
2011-06-10 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46201475RPO
DIČ
2023281502FS
IČ DPH
SK2023281502 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2111000000002929858742FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | Dohoda č. 21/24/54E/224 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A, alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAGNUM Economy, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46201475/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46201475/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46201475", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →