AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 MAGNA TEPLO a. s.

  • IČO46189289
  • DIČ2023287310
  • IČ DPHSK2023287310
  • NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu

Akciová spoločnosť, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 359 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7.79mil. €
↘ -18.8% YoY
EBITDA · 2024
1.37mil. €
Čistý zisk · 2024
328k €
Aktíva spolu
6.93mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
359
Σ 5.17 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 7M 11M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7.79 mil. € 1.37 mil. € 328k € 6.93 mil. € RUZ závierka
2023 9.59 mil. € 977k € 191k € 6.85 mil. € RUZ závierka
2022 4.03 mil. € 747k € 112k € 5.06 mil. € RUZ závierka
2021 3.17 mil. € 470k € -9 080 € 4.67 mil. € RUZ závierka
2020 3.12 mil. € 559k € 154k € 3.73 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7.79 M €9.59 M €4.03 M €3.17 M €3.12 M €2.63 M €
EBITDA1.37 M €977 tis. €747 tis. €470 tis. €559 tis. €422 tis. €
EBITDA marža17.6 %10.2 %18.5 %14.8 %17.9 %16.1 %
Čistý zisk328 tis. €191 tis. €112 tis. €-9 tis. €154 tis. €134 tis. €
Aktíva spolu6.93 M €6.85 M €5.06 M €4.67 M €3.73 M €2.87 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Predseda predstavenstva
Ing. Lukáš Moravčík
Od 2023-07-27
IP
Podpredseda predstavenstva
Ing. Peter Žúbor
Od 2023-07-27
JK
Člen dozorného orgánu
Jan Kasper ml.
Od 2023-07-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Libor Gažovič Člen predstavenstva 2023-07-27
PhDr. Alexandra Kasperová Člen dozorného orgánu 2023-07-27
Valentína Kasper Rosputinská Podpredseda predstavenstva 2023-07-27
Martin Ondko Člen dozorného orgánu 2014-12-22
Ing. Peter Žúbor Podpredseda predstavenstva 2023-07-27 2025-03-14
Ing. Peter Antolík Člen dozorného orgánu 2021-12-03 2023-08-22
Ing. Peter Antolík Člen dozorného orgánu 2021-12-03 2023-07-27
Ing. Lukáš Moravčík podpredseda predstavenstva 2019-02-20 2023-08-22
Ing. Lukáš Moravčík podpredseda predstavenstva 2019-02-20 2023-07-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Kasper
od 2023-09-25
Alexandra Kasperová
od 2023-09-25
Lukáš Moravčík
od 2023-09-25
Kristína Marič
od 2023-02-09 · do 2023-09-25
Kristána Marič
od 2022-01-25 · do 2023-02-09
Peter Marič
od 2022-01-25 · do 2023-09-25
Ladislav Marič
od 2018-09-21 · do 2022-01-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MAGNA TEPLO a. s.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 48/4959
Vznik
2011-06-09 · 15 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46189289RPO
DIČ
2023287310FS
IČ DPH
SK2023287310 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4209000000005186107545FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
359 zmlúv 5.17 mil. € celková hodnota 2025-12-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-07-02 Železnice Slovenskej republiky KONCESNÁ ZMLUVA NA ZABEZPEČENIE MODERNIZÁCIE A PREVÁDZKY TEPELNÉHO HOSPODÁRSTVA S ROZŠÍRENÝMI ZÁRUKAMI 1.05 mil. €
2020-07-15 Železnice Slovenskej republiky Koncesná zmluva na zabezpečenie modernizácie a prevádzky tepelného hospodárstva s rozšírenými zárukami 1.05 mil. €
2023-03-14 Domov sociálnych služieb pre dospelých v Moravskom Svätom Jáne, Moravský Svätý Ján 11, Senica dodávka a odber tepla na rok 2023 233k €
2022-12-22 Gymnázium Františka Víťazosláva sasinka, Námestie Slobody 3, 909 01 Skalica 1 Zmluva o dodávke a odbere tepla 216k €
2022-12-29 Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči, Kátovská 21, 908 51 Holíč 1 Dodanie tepla pre ústredné vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody 211k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAGNA TEPLO a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46189289/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46189289/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46189289",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →