AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Graphia SK a. s.
- IČO46163361
- DIČ2023260217
- NACE1812 · Iná tlač
Akciová spoločnosť, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2024
-424 €
Aktíva spolu
846k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
916 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | — | -424 € | 846k € | RUZ závierka |
| 2023 | 215 € | -73 € | 203k € | 847k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1 317 € | 25k € | 24k € | 849k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 317 € | 1 629 € | 1 463 € | 847k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1 317 € | -63k € | -63k € | 777k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 215 € | 1 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA | — | -73 € | 25 tis. € | 2 tis. € | -63 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | — | -34 % | 1887.2 % | 123.7 % | -4783.8 % | 96.3 % |
| Čistý zisk | -424 € | 203 tis. € | 24 tis. € | 1 tis. € | -63 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 846 tis. € | 847 tis. € | 849 tis. € | 847 tis. € | 777 tis. € | 735 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alexandra Srníková
IS
predseda predstavenstva
Ing. Stanislav Srník
SB
Člen dozorného orgánu
Soňa Bukovská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zuzana Singer | Člen dozorného orgánu | 2011-05-10 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Graphia SK a. s.RPO
Sídlo
Račianska 144
Vznik
2011-05-10 · 15 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46163361RPO
DIČ
2023260217FS
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Graphia SK a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46163361/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46163361/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46163361", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →