SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PIMM s. r. o.
- IČO46110640
- DIČ2023262406
- IČ DPHSK2023262406
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
454k €
Zisk 8 236 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
454k €
↗ +16.8% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
8 236 €
Aktíva spolu
223k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
6
Σ 3 823 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454k € | 22k € | 8 236 € | 223k € | RUZ závierka |
| 2024 | 389k € | 11k € | 1 095 € | 214k € | RUZ závierka |
| 2023 | 362k € | 4 889 € | 1 136 € | 212k € | RUZ závierka |
| 2022 | 332k € | 18k € | 15k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2021 | 391k € | 8 184 € | 5 443 € | 181k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 454 tis. € | 389 tis. € | 362 tis. € | 332 tis. € | 391 tis. € | 396 tis. € |
| EBITDA | 22 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | 18 tis. € | 8 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 4.9 % | 2.9 % | 1.3 % | 5.4 % | 2.1 % | 4 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 15 tis. € | 5 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 223 tis. € | 214 tis. € | 212 tis. € | 208 tis. € | 181 tis. € | 234 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Mikloš
PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Ivičič
MM
Konateľ
Michal Mikloš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Ivičič | Konateľ | 2011-04-30 | — |
| Michal Mikloš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-30 | 2022-11-03 |
| Peter Ivičič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-30 | 2022-11-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PIMM s. r. o.RPO
Sídlo
Holíčska 3072/40
Vznik
2011-04-30 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46110640RPO
DIČ
2023262406FS
IČ DPH
SK2023262406 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002925872782FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-12 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | NZ 09-46-2023 PIMM NP Trhovisko Mlynarovičova | 3 000 € |
| 2025-12-12 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | Nájom nebyt. priestoru-11,53m2 v budove sociál. zariad._Mlynarovičova | 275 € |
| 2024-12-27 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | Nájom nebyt. priestoru na trhovisku Mlynarovičova | 275 € |
| 2024-01-10 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | NZ o nájme a podnájme nebytových priestorov na trhovisku Mlynarovičova | 273 € |
| 2025-04-30 | Mestská časť Bratislava - Rača | Dodatok č. 1 k Nájomnej zmluve č. 86/2019/SMI zo dňa 19.12.2019 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PIMM s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46110640/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46110640/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46110640", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →