🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

V a V Akademy, s.r.o.

IČO46106723DIČ2023254475IČ DPHSK2023254475NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · B · 78/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 165 firiem zdieľa adresu
BonitaB · 78/100
B
78/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
306k €
↘ -44.5% YoY
EBITDA · 2024
8 430 €
Čistý zisk · 2024
3 292 €
Aktíva spolu
266k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
42
Σ 3 691 €
Kredit
B· 78/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 165 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
V a V Akademy, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 200k 400k 606k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 306k € 8 430 € 3 292 € 266k € RUZ závierka
2023 551k € 113k € 68k € 331k € RUZ závierka
2022 335k € 65k € 45k € 291k € RUZ závierka
2021 325k € 109k € 79k € 257k € RUZ závierka
2020 254k € -3 080 € -3 452 € 265k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby306 tis. €551 tis. €335 tis. €325 tis. €254 tis. €295 tis. €
EBITDA8 tis. €113 tis. €65 tis. €109 tis. €-3 tis. €8 tis. €
EBITDA marža2.8 %20.4 %19.5 %33.4 %-1.2 %2.6 %
Čistý zisk3 tis. €68 tis. €45 tis. €79 tis. €-3 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu266 tis. €331 tis. €291 tis. €257 tis. €265 tis. €194 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
42 zmlúv 3 691 € celková hodnota 2026-03-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-04-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne, alebo chráneného pracoviska podľa §56 zákona č.5/2004 Z.z. 8 881 €
2012-03-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne, alebo chráneného pracoviska podľa §56 zákona č.5/2004 Z.z. 8 067 €
2017-04-10 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Zmluva o poskytovaní služieb 5 800 €
2023-02-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 691 €
2017-12-04 Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť Rámcová dohoda 2 873 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Výboštek, PhD.
Od 2025-03-14
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Monika Výbošteková
Od 2022-05-22
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Výboštek, PhD.
Od 2015-12-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Monika Výbošteková Konateľ 2015-12-17
Ing. Jaroslav Výboštek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2025-03-13
Ing. Jaroslav Výboštek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-15 2022-05-21
Mgr. Monika Výbošteková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-15 2022-05-21
Ing. Jaroslav Výboštek Konateľ 2015-12-17 2025-03-13
Mgr. Jozef Ivanič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-17 2016-01-14
Monika Ivaničová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-17 2016-01-14
Mgr. Jozef Ivanič Konateľ 2014-01-07 2016-01-14
Mgr. Jozef Ivanič Konateľ 2014-01-07 2015-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Výboštek
od 2017-05-11 · do 2020-03-12
Monika Výbošteková
od 2017-05-11 · do 2020-03-12
Jaroslav Výboštek
od 2017-01-31 · do 2017-05-11
Monika Výbošteková
od 2017-01-31 · do 2017-05-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
V a V Akademy, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 50
Vznik
2011-04-29 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46106723RPO
DIČ
2023254475FS
IČ DPH
SK2023254475 · aktívneFS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3302000000002892345256FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46106723/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46106723/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46106723",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.