SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Agropark Modrany, s. r. o.
- IČO46102078
- DIČ2023260294
- IČ DPHSK2023260294
- NACE0121 · Pestov.hrozna
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Modrany, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.hrozna, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 69/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
58k €
Zisk 3 041 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
58k €
↗ +22.2% YoY
EBITDA · 2024
58k €
Čistý zisk · 2024
3 041 €
Aktíva spolu
806k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
8
Σ 180k €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
302 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
633 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
69 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58k € | 58k € | 3 041 € | 806k € | RUZ závierka |
| 2023 | 48k € | 44k € | -20k € | 733k € | RUZ závierka |
| 2022 | 57k € | 58k € | -2 957 € | 833k € | RUZ závierka |
| 2021 | 37k € | -70k € | -118k € | 626k € | RUZ závierka |
| 2020 | 29k € | 21k € | -7 903 € | 537k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 58 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € | 37 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA | 58 tis. € | 44 tis. € | 58 tis. € | -70 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 98.9 % | 91.1 % | 102.8 % | -188.7 % | 74 % | 100.2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -20 tis. € | -3 tis. € | -118 tis. € | -8 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 806 tis. € | 733 tis. € | 833 tis. € | 626 tis. € | 537 tis. € | 416 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ŠI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Igar
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Filip Hlubocký
MH
Konateľ
Marek Hanzlík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Štefan Igar | Konateľ | 2012-02-13 | — |
| MUDr. Pavol Martanovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-03 | 2022-09-30 |
| Štefan Igar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-03 | 2022-09-30 |
| Dávid Hlubocký | Konateľ | 2016-08-23 | 2021-01-25 |
| Dávid Hlubocký | Konateľ | 2016-08-23 | 2021-01-12 |
| Mgr. Sven Šovčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-16 | 2016-04-04 |
| Mgr. Sven Šovčík | Konateľ | 2014-04-09 | 2016-04-04 |
| Mgr. Sven Šovčík | Konateľ | 2014-04-09 | 2016-02-11 |
| MUDr. Pavol Martanovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-17 | 2022-09-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Štefan Igar
Dávid Hlubocký
Dávid HlubockýPEP
Pavol Martanovič
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Agropark Modrany, s. r. o.RPO
Sídlo
Modrany 362
Vznik
2011-03-25 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46102078RPO
DIČ
2023260294FS
IČ DPH
SK2023260294 · aktívneFS
NACE
0121 · Pestov.hrozna
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Modrany
Krajina
SK
IBAN
SK1430000000000000230682FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 042NR510060 | 134k € |
| 2023-10-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041NR520524 | 39k € |
| 2016-12-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestanávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. ..... | 11k € |
| 2024-06-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRR2024/00968 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu | 3 735 € |
| 2023-02-20 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o poskytnutí štátnej pomoci | 3 508 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Agropark Modrany, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46102078/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46102078/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46102078", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →