SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZELENÁ STAVBA, s.r.o.

  • IČO46098071
  • DIČ2023244212
  • IČ DPHSK2023244212
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 974k € Zisk 33k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
974k €
↘ -16.5% YoY
EBITDA · 2025
51k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
689k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 9 600 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 423k 846k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 974k € 51k € 33k € 689k € RUZ závierka
2024 1.17 mil. € 37k € 21k € 528k € RUZ závierka
2023 1.06 mil. € 46k € 29k € 629k € RUZ závierka
2022 1.08 mil. € 44k € 26k € 577k € RUZ závierka
2021 685k € 34k € 17k € 521k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby974 tis. €1.17 M €1.06 M €1.08 M €685 tis. €702 tis. €
EBITDA51 tis. €37 tis. €46 tis. €44 tis. €34 tis. €58 tis. €
EBITDA marža5.2 %3.2 %4.3 %4.1 %5 %8.3 %
Čistý zisk33 tis. €21 tis. €29 tis. €26 tis. €17 tis. €37 tis. €
Aktíva spolu689 tis. €528 tis. €629 tis. €577 tis. €521 tis. €437 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ľuboš Kolesár
Od 2022-05-20
Konateľ
Mgr. Ľuboš Kolesár
Od 2011-04-13
Konateľ
Mgr. Ľuboš Kolesár
Od 2011-04-13
Do 2019-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Ľuboš Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-13 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľuboš Kolesár
od 2019-12-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZELENÁ STAVBA, s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 1595/74
Vznik
2011-04-13 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46098071RPO
DIČ
2023244212FS
IČ DPH
SK2023244212 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000005211710531FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 9 600 € celková hodnota 2025-04-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-24 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou voucher poukážky na procesný audit 9 600 €
2025-04-16 Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice Dohoda o spolupráci pri vykonaní odbornej praxe 0 €
2025-04-16 Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice Dohoda o spolupráci pri vykonaní odbornej praxe 0 €
2017-09-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda č. 17/41/054/201-PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z 0 €
2017-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda č. 17/41/051/249 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZELENÁ STAVBA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46098071/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46098071/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46098071",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →