🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · SK

AMARENA s. r. o.

IČO46084401DIČ2023210420IČ DPHSK2023210420NACE4712EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 76 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
450k €
↘ -7.3% YoY
EBITDA · 2025
53k €
Čistý zisk · 2025
4 181 €
Aktíva spolu
297k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 76 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMARENA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 187k 375k 568k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 450k € 53k € 4 181 € 297k € RUZ závierka
2024 486k € 55k € 9 021 € 326k € RUZ závierka
2023 516k € 66k € 20k € 404k € RUZ závierka
2022 401k € 41k € 15k € 335k € RUZ závierka
2021 219k € 21k € 602 € 344k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby450 tis. €486 tis. €516 tis. €401 tis. €219 tis. €235 tis. €
EBITDA53 tis. €55 tis. €66 tis. €41 tis. €21 tis. €37 tis. €
EBITDA marža11.8 %11.4 %12.8 %10.3 %9.7 %15.6 %
Čistý zisk4 tis. €9 tis. €20 tis. €15 tis. €602 €7 tis. €
Aktíva spolu297 tis. €326 tis. €404 tis. €335 tis. €344 tis. €338 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo 20/10/54E/1417 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Zuzana Klimáčková
Od 2023-04-22
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Klimáček
Od 2023-04-22
BZ
Konateľ
Bc. Zuzana Klimáčková
Od 2011-03-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Bc. Zuzana Klimáčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-07-24 2023-04-21
Daniel Ďurža Konateľ 2011-03-05 2014-09-15
Daniel Ďurža Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-05 2014-10-10
Daniel Ďurža Konateľ 2011-03-05 2014-10-10
Tibor Klimáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-05 2023-04-21
Zuzana Balážová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-05 2018-07-23
Zuzana Balážová Konateľ 2011-03-05 2018-07-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AMARENA s. r. o.RPO
Sídlo
Priemyselná 2
Vznik
2011-03-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46084401RPO
DIČ
2023210420FS
IČ DPH
SK2023210420 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
CZ3308000000003226790379FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46084401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46084401/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46084401",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.