SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PALM international, s.r.o.
- IČO46077863
- DIČ2023241737
- IČ DPHSK2023241737
- NACE1086 · Výroba homog.,diét.potr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba homog.,diét.potr., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
121k €
↘ -15.8% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
41 €
Aktíva spolu
74k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 355k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121k € | 11k € | 41 € | 74k € | RUZ závierka |
| 2024 | 144k € | 49k € | 32k € | 80k € | RUZ závierka |
| 2023 | 102k € | 24k € | 12k € | 80k € | RUZ závierka |
| 2022 | 128k € | 51k € | 16k € | 87k € | RUZ závierka |
| 2021 | 141k € | 69k € | 27k € | 124k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 121 tis. € | 144 tis. € | 102 tis. € | 128 tis. € | 141 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 49 tis. € | 24 tis. € | 51 tis. € | 69 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA marža | 8.9 % | 34.4 % | 23.1 % | 39.9 % | 48.8 % | 37 % |
| Čistý zisk | 41 € | 32 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 74 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € | 87 tis. € | 124 tis. € | 120 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Horvát
ĽH
Konateľ
Ľuboš Horvát
ĽH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Horvát
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľuboš Horvát | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-05-13 | 2019-12-16 |
| Ľuboš Horvát | Konateľ | 2011-04-09 | 2019-12-16 |
| Ľuboš Horváth | Konateľ | 2011-04-09 | 2011-05-12 |
| Ľuboš Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-09 | 2011-05-12 |
| Pavol Majerský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-09 | 2015-08-12 |
| PhamDr. Adrian Lengyel, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-09 | 2015-08-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PALM international, s.r.o.RPO
Sídlo
N.Teslu 28
Vznik
2011-04-09 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46077863RPO
DIČ
2023241737FS
IČ DPH
SK2023241737 · aktívneFS
NACE
1086 · Výroba homog.,diét.potr.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK4411000000002923857132FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-04-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 52k € |
| 2023-03-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 51k € |
| 2026-04-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 48k € |
| 2025-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 45k € |
| 2025-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 45k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PALM international, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46077863/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46077863/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46077863", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →