SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PETRO CARS, s.r.o.
- IČO46065857
- DIČ2023224731
- IČ DPHSK2023224731
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 59/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.95mil. €
↗ +55.3% YoY
EBITDA · 2024
116k €
Čistý zisk · 2024
48k €
Aktíva spolu
1.8mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 195k €
Kredit
C· 59/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
688 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
15 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
59 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.95 mil. € | 116k € | 48k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.25 mil. € | 85k € | 27k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 721k € | 151k € | 101k € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.14 mil. € | 54k € | 8 716 € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 806k € | 49k € | 16k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.95 M € | 1.25 M € | 721 tis. € | 1.14 M € | 806 tis. € | 1.27 M € |
| EBITDA | 116 tis. € | 85 tis. € | 151 tis. € | 54 tis. € | 49 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 6.8 % | 21 % | 4.8 % | 6 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 27 tis. € | 101 tis. € | 9 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.80 M € | 1.82 M € | 1.36 M € | 1.09 M € | 1.07 M € | 887 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Petrová
JP
Konateľ
Juraj Petro
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Petrová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jana Petrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-20 | 2022-05-17 |
| Jana Petrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-21 | 2019-11-19 |
| Jana Velebná | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-12-03 | 2018-07-20 |
| Juraj Petro | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-03-05 | 2016-12-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jana Petrová
Jana Petrová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PETRO CARS, s.r.o.RPO
Sídlo
29. augusta 1646/6
Vznik
2011-03-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46065857RPO
DIČ
2023224731FS
IČ DPH
SK2023224731 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
CZ3120100000002203162471FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-03 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Kúpna zmluva | 89k € |
| 2021-05-13 | Štátny ústav pre kontrolu liečiv | Kúpna zmluva | 53k € |
| 2021-05-11 | Obec Kanianka | Kúpna zmluva | 27k € |
| 2021-05-20 | Inšpektorát práce Nitra | Kúpna zmluva | 23k € |
| 2024-12-04 | Mestské kultúrne stredisko | Darovacia zmluva - Vianočné trhy 2024 | 1 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PETRO CARS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46065857/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46065857/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46065857", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →