SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CEM-BIT s.r.o.
- IČO46059237
- DIČ2023216415
- IČ DPHSK2023216415
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Kravany, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
175k €
↘ -26.4% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
254 €
Aktíva spolu
176k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 351k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
461 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175k € | 29k € | 254 € | 176k € | RUZ závierka |
| 2024 | 238k € | 29k € | 4 250 € | 215k € | RUZ závierka |
| 2023 | 118k € | 16k € | 1 593 € | 120k € | RUZ závierka |
| 2022 | 115k € | 29k € | 8 673 € | 103k € | RUZ závierka |
| 2021 | 97k € | 12k € | -2 249 € | 98k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 175 tis. € | 238 tis. € | 118 tis. € | 115 tis. € | 97 tis. € | 170 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € | 29 tis. € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| EBITDA marža | 16.7 % | 12.3 % | 13.2 % | 24.9 % | 12.8 % | 12.8 % |
| Čistý zisk | 254 € | 4 tis. € | 2 tis. € | 9 tis. € | -2 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 176 tis. € | 215 tis. € | 120 tis. € | 103 tis. € | 98 tis. € | 101 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emil Cihoň
EC
Konateľ
Emil Cihoň
EC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emil Cihoň
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Emil Cihoň
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CEM-BIT s.r.o.RPO
Sídlo
22
Vznik
2011-03-09 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46059237RPO
DIČ
2023216415FS
IČ DPH
SK2023216415 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kravany
Krajina
SK
IBAN
SK0475000000004032627922FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-28 | Obec Hranovnica | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo VO - Vybudovanie chodníka a zástavky BUS v obci Hranovnica ul. Družstevná | 162k € |
| 2024-09-26 | Obec Hranovnica | Zmluva o dielo | 146k € |
| 2025-06-05 | Obec Hranovnica | Zmuva o dielo | 35k € |
| 2016-08-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí financných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podla § 54 ods. 1 písm. a) zákona c. 5/2004 Z. z. | 16k € |
| 2023-03-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 691 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CEM-BIT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46059237/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46059237/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46059237", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →