SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IMPEXTRANS, s. r. o.
- IČO46045902
- DIČ2023195746
- IČ DPHSK2023195746
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Turčiansky Ďur, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
517k €
Zisk 5 630 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
517k €
↘ -11.3% YoY
EBITDA · 2024
84k €
Čistý zisk · 2024
5 630 €
Aktíva spolu
319k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 517k € | 84k € | 5 630 € | 319k € | RUZ závierka |
| 2023 | 583k € | 66k € | 17k € | 434k € | RUZ závierka |
| 2022 | 969k € | 212k € | 24k € | 473k € | RUZ závierka |
| 2021 | 944k € | 120k € | 33k € | 617k € | RUZ závierka |
| 2020 | 752k € | 118k € | 59k € | 454k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 517 tis. € | 583 tis. € | 969 tis. € | 944 tis. € | 752 tis. € | 649 tis. € |
| EBITDA | 84 tis. € | 66 tis. € | 212 tis. € | 120 tis. € | 118 tis. € | 147 tis. € |
| EBITDA marža | 16.2 % | 11.4 % | 21.9 % | 12.7 % | 15.7 % | 22.6 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € | 59 tis. € | 42 tis. € |
| Aktíva spolu | 319 tis. € | 434 tis. € | 473 tis. € | 617 tis. € | 454 tis. € | 236 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Konateľ
Ivan Bakoš
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Bakoš
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IMPEXTRANS, s. r. o.RPO
Sídlo
Turčiansky Ďur 16
Vznik
2011-02-17 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46045902RPO
DIČ
2023195746FS
IČ DPH
SK2023195746 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčiansky Ďur
Krajina
SK
IBAN
SK0811110000001217391000FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMPEXTRANS, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46045902/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46045902/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46045902", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →