SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REBELS FASHION, s.r.o.

  • IČO46005307
  • DIČ2023187925
  • IČ DPHSK2023187925
  • LEI097900CAKA0000057690
  • NACE4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s odevmi,obuv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 71/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.19 mil. € Zisk 14k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.19mil. €
↘ -32.8% YoY
EBITDA · 2024
107k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
1.55mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 71/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.19 mil. € 107k € 14k € 1.55 mil. € RUZ závierka
2023 3.26 mil. € 78k € 23k € 1.28 mil. € RUZ závierka
2022 3.09 mil. € 167k € 83k € 799k € RUZ závierka
2021 1.7 mil. € 52k € 23k € 779k € RUZ závierka
2020 1.01 mil. € 29k € 1 324 € 701k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.19 M €3.26 M €3.09 M €1.70 M €1.01 M €1.15 M €
EBITDA107 tis. €78 tis. €167 tis. €52 tis. €29 tis. €30 tis. €
EBITDA marža4.9 %2.4 %5.4 %3.1 %2.9 %2.6 %
Čistý zisk14 tis. €23 tis. €83 tis. €23 tis. €1 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu1.55 M €1.28 M €799 tis. €779 tis. €701 tis. €535 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexandra Balogh Gál
Od 2022-08-09
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Balogh
Od 2022-08-09
MB
Konateľ
Marek Balogh
Od 2013-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Alexandra Balogh Gál Konateľ 2011-01-21
Alexandra Balogh Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-17 2022-08-08
Marek Balogh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-17 2022-08-08
Alexandra Balogh Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-01-21 2013-07-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REBELS FASHION, s.r.o.RPO
Sídlo
Bočná 2024/7
Vznik
2011-01-21 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46005307RPO
DIČ
2023187925FS
IČ DPH
SK2023187925 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000057690GLEIF
NACE
4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK4009000000005166352076FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-01-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda číslo: 21/14/54E/54 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc" - Opatrenie č.1,3A alebo 3B 0 €
2020-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REBELS FASHION, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46005307/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46005307/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46005307",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →