SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 N2N s. r. o.

  • IČO45977208
  • DIČ2023179279
  • IČ DPHSK2023179279
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 77/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.13mil. €
↘ -38.9% YoY
EBITDA · 2024
92k €
Čistý zisk · 2024
3 036 €
Aktíva spolu
1.17mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 23k €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 674k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.13 mil. € 92k € 3 036 € 1.17 mil. € RUZ závierka
2023 1.86 mil. € 93k € 25k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2022 1.39 mil. € 74k € 20k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 1.34 mil. € 58k € 8 883 € 1.09 mil. € RUZ závierka
2020 779k € 39k € 8 935 € 791k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.13 M €1.86 M €1.39 M €1.34 M €779 tis. €678 tis. €
EBITDA92 tis. €93 tis. €74 tis. €58 tis. €39 tis. €38 tis. €
EBITDA marža8.1 %5 %5.4 %4.4 %5 %5.6 %
Čistý zisk3 tis. €25 tis. €20 tis. €9 tis. €9 tis. €18 tis. €
Aktíva spolu1.17 M €1.12 M €1.52 M €1.09 M €791 tis. €474 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Nogová
Od 2025-06-27
AN
Konateľ
Andrej Noga
Od 2014-08-12
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Nogová
Od 2022-05-21
Do 2025-06-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Iveta Nogová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-15 2022-05-20
Andrej Noga Konateľ 2014-08-12 2025-09-08
Štěpán Noga Konateľ 2011-01-28 2014-08-12
Štěpán Noga Konateľ 2011-01-28 2014-08-14
Štěpán Noga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-01-28 2014-08-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Iveta Nogová
od 2024-12-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
N2N s. r. o.RPO
Sídlo
Kamenná 4
Vznik
2011-01-28 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45977208RPO
DIČ
2023179279FS
IČ DPH
SK2023179279 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1675000000004014644585FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 23k € celková hodnota 2025-09-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-24 Hlavný banský úrad Zmluva o dielo 23k €
2017-11-13 Regionálna veterinárna a potravinová správa, Martin Zmluva o dielo č. 1/2017 15k €
2025-09-02 Stredná odborná škola stavebná Zmluva o zabezpečení praktického vyučovania v šk. roku 2025/2026 (formou individuálneho odborného výcviku žiakov) č. 043/2025 0 €
2025-01-24 Stredná odborná škola stavebná Dodatok č. 1 k zmluve o zabezpečení praktického vyučovania v školskom roku 2024/2025 formou IOV č. 50/2024 0 €
2023-08-28 Stredná odborná škola stavebná Zmluva o zabezpečení praktického vyučovania v šk. roku 2023/2024 (formou individuálneho odborného výcviku žiakov) č. 32/2023 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
N2N s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45977208/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45977208/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45977208",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →