AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 AGEL Mammacentrum sv. Agáty a. s.
- IČO45964173
- DIČ2023151339
- IČ DPHSK7120001372
- NACE8610 · Čin.nemocníc
Akciová spoločnosť, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Čin.nemocníc, 27 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · health
Tržby · 2024
5.7 mil. €
Zisk 103k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.7mil. €
↗ +19.4% YoY
EBITDA · 2024
136k €
Čistý zisk · 2024
103k €
Aktíva spolu
1.65mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
27
Σ 70 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
26 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.7 mil. € | 136k € | 103k € | 1.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.77 mil. € | -259k € | -214k € | 1.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.39 mil. € | 174k € | 127k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.01 mil. € | 172k € | 172k € | 905k € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.37 mil. € | 191k € | 149k € | 923k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.70 M € | 4.77 M € | 4.39 M € | 4.01 M € | 3.37 M € | 3.02 M € |
| EBITDA | 136 tis. € | -259 tis. € | 174 tis. € | 172 tis. € | 191 tis. € | 194 tis. € |
| EBITDA marža | 2.4 % | -5.4 % | 4 % | 4.3 % | 5.7 % | 6.4 % |
| Čistý zisk | 103 tis. € | -214 tis. € | 127 tis. € | 172 tis. € | 149 tis. € | 141 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.65 M € | 1.12 M € | 1.22 M € | 905 tis. € | 923 tis. € | 694 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MV
Člen dozorného orgánu
MUDr. Vladimír Dvorový, MPH
MJ
Člen predstavenstva
MUDr. JUDr. Daniela Kňaze Doležalová, MPH
MM
Člen predstavenstva
MUDr. Mina Bobocká
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Pišoja, MPH, LL.M. | Člen dozorného orgánu | 2023-07-01 | — |
| Lek. Waldemar Krzysztof Kmiecik, MPH, MSc. | Predseda predstavenstva | 2023-07-01 | — |
| Mgr. Michal Zakarovský, MPH, FCCA, LL.M. | Člen dozorného orgánu | 2023-07-01 | — |
| Mgr. Tomáš Lučkai, MPH, MSc. | Člen predstavenstva | 2023-07-01 | — |
| Ing. Ľudmila Veselá, MBA | Člen predstavenstva | 2023-09-05 | 2025-06-16 |
| Ing. Ľudmila Veselá, MBA | Člen predstavenstva | 2023-09-05 | 2025-06-26 |
| Ing. Ivan Mokrý, MPH | Člen predstavenstva | 2023-07-01 | 2023-09-26 |
| Ing. Ivan Mokrý, MPH | Člen predstavenstva | 2023-07-01 | 2023-09-04 |
| Ing. Michal Pišoja, MPH, LL.M. | Člen dozorného orgánu | 2023-07-01 | 2026-04-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Chrenek
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Jakub Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
AGEL Mammacentrum sv. Agáty a. s.RPO
Sídlo
Ventúrska 1
Vznik
2010-12-14 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45964173RPO
DIČ
2023151339FS
IČ DPH
SK7120001372 · aktívneFS
NACE
8610 · Čin.nemocníc
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k Zmluve č. 61NSP2000611 za rok 2017 | 1 318 € |
| 2011-04-14 | Národná transfúzna služba SR | Rámcová kúpna zmluva | 1 000 € |
| 2020-07-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 61NSP2000118 za rok 2019 | 408 € |
| 2019-04-11 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 61NSP2000118 za rok 2018 | 338 € |
| 2021-05-17 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta, Banská Bystrica | Dohoda o dočasnom pridelení zamestnanca na výkon práce k inému zamestnávateľovi | 70 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
AGEL Mammacentrum sv. Agáty a. s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · health. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45964173/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45964173/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45964173", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →