SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEOTECH Bratislava s. r. o.
- IČO45948992
- DIČ2023174417
- IČ DPHSK2023174417
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 48 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.18mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2025
228k €
Čistý zisk · 2025
88k €
Aktíva spolu
1.4mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
48
Σ 3.29 mil. €
EU projekty
1
Σ 446k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
107 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.18 mil. € | 228k € | 88k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.12 mil. € | 197k € | 86k € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.3 mil. € | 219k € | 104k € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.7 mil. € | 262k € | 99k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.09 mil. € | 263k € | 75k € | 1.29 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.18 M € | 3.12 M € | 3.30 M € | 2.70 M € | 2.09 M € | 2.37 M € |
| EBITDA | 228 tis. € | 197 tis. € | 219 tis. € | 262 tis. € | 263 tis. € | 289 tis. € |
| EBITDA marža | 7.2 % | 6.3 % | 6.6 % | 9.7 % | 12.6 % | 12.2 % |
| Čistý zisk | 88 tis. € | 86 tis. € | 104 tis. € | 99 tis. € | 75 tis. € | 63 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.40 M € | 1.42 M € | 1.39 M € | 1.33 M € | 1.29 M € | 1.46 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Lovíšek
II
Konateľ
Ing. Ivan Lovíšek
MB
Konateľ
Marián Blaško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Lovíšek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-01-15 | 2022-05-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Lovíšek
Ivan Lovíšek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GEOTECH Bratislava s. r. o.RPO
Sídlo
Černyševského 26
Vznik
2011-01-15 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45948992RPO
DIČ
2023174417FS
IČ DPH
SK2023174417 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6411000000002827819400FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-30 | Železnice Slovenskej republiky | kúpna zmluva | 494k € |
| 2013-07-02 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Kúpna zmluva č. 0101/0032/13/26220220108/2013 | 406k € |
| 2023-10-23 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | ZMLUVA O DODANÍ TOVARU | 379k € |
| 2024-07-08 | Ministerstvo vnútra SR (Prezídium Policajného zboru) | KÚPNA ZMLUVA č. p.: SVO-RVO2-2024/000609-013 | 315k € |
| 2025-08-14 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Kúpna zmluva č. 0101/0051/25 | 263k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEOTECH Bratislava s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45948992/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45948992/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45948992", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →