SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ULTRAFIX, s.r.o.
- IČO45935254
- DIČ2023144244
- IČ DPHSK2023144244
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Stožok, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 79/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
372k €
Zisk 7 833 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
372k €
↗ +46.9% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
7 833 €
Aktíva spolu
187k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 3 599 €
Kredit
B· 79/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 673 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
268 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 372k € | 15k € | 7 833 € | 187k € | RUZ závierka |
| 2023 | 254k € | 6 542 € | 121 € | 217k € | RUZ závierka |
| 2022 | 194k € | 5 818 € | 333 € | 141k € | RUZ závierka |
| 2021 | 527k € | 4 172 € | 26 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2020 | 116k € | 1 794 € | 217 € | 46k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 372 tis. € | 254 tis. € | 194 tis. € | 527 tis. € | 116 tis. € | 150 tis. € |
| EBITDA | 15 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 576 € |
| EBITDA marža | 3.9 % | 2.6 % | 3 % | 0.8 % | 1.5 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 121 € | 333 € | 26 € | 217 € | 147 € |
| Aktíva spolu | 187 tis. € | 217 tis. € | 141 tis. € | 109 tis. € | 46 tis. € | 25 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Golian
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Krnáč
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Juhás
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Golian | Konateľ | 2010-11-25 | — |
| Martin Krnáč | Konateľ | 2010-11-25 | — |
| Peter Juhás | Konateľ | 2010-11-25 | — |
| Martin Golian | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-25 | 2022-05-18 |
| Martin Krnáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-25 | 2022-05-18 |
| Peter Juhás | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-25 | 2022-05-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ULTRAFIX, s.r.o.RPO
Sídlo
313
Vznik
2010-11-25 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45935254RPO
DIČ
2023144244FS
IČ DPH
SK2023144244 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Stožok
Krajina
SK
IBAN
SK0575000000004027799826FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-09-27 | Školský internát, Ul. J. Švermu 1736/14, Zvolen | Zmluva o poskytovaní technickej podpory a servisných služieb k počítačovej sieti | 3 599 € |
| 2024-10-01 | Školský internát, Ul. J. Švermu 1736/14, Zvolen | Zmluva o poskytovaní technickej podpory a servisných služieb k počítacovej sieti | 0 € |
| 2020-06-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | Dohoda o poskytnutí príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ULTRAFIX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45935254/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45935254/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45935254", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →