SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNITRANS TATRY SK, s.r.o.

  • IČO45930091
  • DIČ2023141934
  • IČ DPHSK2023141934
  • NACE4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Spišské Bystré, SK. Pôsobí v odvetví Mest.,prímest.osob.dopr..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 306k € Zisk 1 277 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
306k €
↗ +110.2% YoY
EBITDA · 2025
23k €
Čistý zisk · 2025
1 277 €
Aktíva spolu
174k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 111k 222k 336k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 306k € 23k € 1 277 € 174k € RUZ závierka
2024 146k € 19k € 298 € 182k € RUZ závierka
2023 29k € 18k € 5 867 € 33k € RUZ závierka
2022 38k € -1 289 € -8 346 € 52k € RUZ závierka
2021 3 000 € 5 796 € -1 152 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby306 tis. €146 tis. €29 tis. €38 tis. €3 tis. €6 tis. €
EBITDA23 tis. €19 tis. €18 tis. €-1 tis. €6 tis. €2 tis. €
EBITDA marža7.5 %13.3 %61 %-3.4 %193.2 %26.7 %
Čistý zisk1 tis. €298 €6 tis. €-8 tis. €-1 tis. €-6 tis. €
Aktíva spolu174 tis. €182 tis. €33 tis. €52 tis. €20 tis. €27 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Orolin
Od 2025-12-02
MO
Konateľ
Michal Orolin
Od 2022-02-18
MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Orolin
Od 2022-04-02
Do 2025-12-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Orolin Konateľ 2022-02-18 2025-12-01
Tomáš Orolin Konateľ 2010-11-20 2022-02-18
Tomáš Orolin Konateľ 2010-11-20 2022-04-01
Tomáš Orolin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-20 2022-04-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNITRANS TATRY SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Hornádska 530/19
Vznik
2010-11-20 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45930091RPO
DIČ
2023141934FS
IČ DPH
SK2023141934 · aktívneFS
NACE
4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Spišské Bystré
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000000494397510FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNITRANS TATRY SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45930091/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45930091/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45930091",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →