SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M - TINKER, s. r. o.
- IČO45927324
- DIČ2023146422
- IČ DPHSK2023146422
- NACE1089 · Výroba ost.potrav.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Beluša, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.potrav.výr., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
634k €
↘ -25.6% YoY
EBITDA · 2025
54k €
Čistý zisk · 2025
5 975 €
Aktíva spolu
819k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 1 791 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 634k € | 54k € | 5 975 € | 819k € | RUZ závierka |
| 2024 | 853k € | 104k € | 44k € | 893k € | RUZ závierka |
| 2023 | 687k € | 52k € | 13k € | 900k € | RUZ závierka |
| 2022 | 453k € | 39k € | 3 759 € | 843k € | RUZ závierka |
| 2021 | 323k € | 44k € | 2 514 € | 587k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 634 tis. € | 853 tis. € | 687 tis. € | 453 tis. € | 323 tis. € | 291 tis. € |
| EBITDA | 54 tis. € | 104 tis. € | 52 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 55 tis. € |
| EBITDA marža | 8.6 % | 12.2 % | 7.5 % | 8.6 % | 13.6 % | 18.8 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 44 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 819 tis. € | 893 tis. € | 900 tis. € | 843 tis. € | 587 tis. € | 673 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emanuel Zachary Manos
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Adamička
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Adamička
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Miloš Adamička | Konateľ | 2016-10-05 | — |
| Milan Adamička | Konateľ | 2010-11-20 | — |
| Emanuel Zachary Manos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-20 | 2023-03-20 |
| Ing. Miloš Adamička | Konateľ | 2010-11-20 | 2012-06-07 |
| Ing. Miloš Adamička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-20 | 2023-03-20 |
| Ing. Miloš Adamička | Konateľ | 2010-11-20 | 2012-05-21 |
| Milan Adamička | Konateľ | 2010-11-20 | 2014-03-26 |
| Milan Adamička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-20 | 2023-03-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M - TINKER, s. r. o.RPO
Sídlo
Clementisova 1825
Vznik
2010-11-20 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45927324RPO
DIČ
2023146422FS
IČ DPH
SK2023146422 · aktívneFS
NACE
1089 · Výroba ost.potrav.výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Beluša
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002923847110FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-09 | Obec Beluša | Darovacia zmluva | 1 591 € |
| 2019-06-17 | Technická univerzita vo Zvolene | Kúpna zmluva | 1 009 € |
| 2023-05-23 | Obec Beluša | Zmluva č... o uzavretí budúcej zmluvy o zriadení vecného bremena | 200 € |
| 2024-03-01 | Obec Beluša | Zmluva o zriadení vecného bremena v prospech tretej osoby č. 272/2024 | 0 € |
| 2023-10-27 | Obec Beluša | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M - TINKER, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45927324/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45927324/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45927324", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →