AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 TECH-ARROW, a. s.
- IČO45914290
- DIČ2023151284
- IČ DPHSK2023151284
- LEI097900CAKA0000144311
- NACE6310
Akciová spoločnosť, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SK. Pôsobí v odvetví 6310.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.52 mil. €
Zisk 101k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.52mil. €
↗ +15.2% YoY
EBITDA · 2024
279k €
Čistý zisk · 2024
101k €
Aktíva spolu
2.08mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.52 mil. € | 279k € | 101k € | 2.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.31 mil. € | 261k € | 110k € | 1.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.15 mil. € | 107k € | -4 153 € | 1.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.22 mil. € | 156k € | 89k € | 955k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.01 mil. € | 168k € | 93k € | 754k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.52 M € | 1.31 M € | 1.15 M € | 1.22 M € | 1.01 M € | 1.01 M € |
| EBITDA | 279 tis. € | 261 tis. € | 107 tis. € | 156 tis. € | 168 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA marža | 18.4 % | 19.8 % | 9.3 % | 12.8 % | 16.7 % | 9.7 % |
| Čistý zisk | 101 tis. € | 110 tis. € | -4 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € | 59 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.08 M € | 1.90 M € | 1.63 M € | 955 tis. € | 754 tis. € | 548 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AV
Člen dozorného orgánu
András Végh
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Jozef Végh
IĽ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ľubomír Huťan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Alexandra Kaiser | Člen dozorného orgánu | 2025-04-24 | — |
| András Végh | Člen dozorného orgánu | 2022-12-20 | 2025-06-03 |
| Ing. Jozef Végh | predseda predstavenstva | 2014-06-01 | 2025-06-03 |
| Ing. Ladislav Nagy | predseda predstavenstva | 2011-09-09 | 2014-06-01 |
| Ing. Ladislav Nagy | predseda predstavenstva | 2011-09-09 | 2014-08-15 |
| Ing. Dávid Kaiser | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2022-12-23 |
| Ing. Dávid Kaiser | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2022-12-20 |
| Ing. Ľubomír Huťan | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2025-06-03 |
| Mgr. Alexandra Ščasná | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2025-06-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
TECH-ARROW, a. s.RPO
Sídlo
Kazanská 5B
Vznik
2010-11-11 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45914290RPO
DIČ
2023151284FS
IČ DPH
SK2023151284 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000144311GLEIF
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK7883200000001200134913FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TECH-ARROW, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45914290/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45914290/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45914290", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →