SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LTS - TRUCK SERVIS, s.r.o.

  • IČO45911541
  • DIČ2023240296
  • IČ DPHSK2023240296
  • NACE9531

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví 9531.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
311k €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
76k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 125k 251k 380k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 311k € 19k € 11k € 76k € RUZ závierka
2024 299k € -7 448 € -14k € 87k € RUZ závierka
2023 305k € -2 033 € -9 267 € 104k € RUZ závierka
2022 294k € -8 571 € -13k € 123k € RUZ závierka
2021 345k € -1 222 € -5 099 € 164k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby311 tis. €299 tis. €305 tis. €294 tis. €345 tis. €310 tis. €
EBITDA19 tis. €-7 tis. €-2 tis. €-9 tis. €-1 tis. €18 tis. €
EBITDA marža6.1 %-2.5 %-0.7 %-2.9 %-0.4 %5.7 %
Čistý zisk11 tis. €-14 tis. €-9 tis. €-13 tis. €-5 tis. €14 tis. €
Aktíva spolu76 tis. €87 tis. €104 tis. €123 tis. €164 tis. €118 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Fabián
Od 2022-05-22
MF
Konateľ
Miroslav Fabián
Od 2011-03-30
MF
Konateľ
Miroslav Fabián
Od 2011-03-30
Do 2022-10-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Fabián Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-30 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LTS - TRUCK SERVIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Teplická 3871/34
Vznik
2011-03-30 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45911541RPO
DIČ
2023240296FS
IČ DPH
SK2023240296 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK6675000000004013498600FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad D O H O D A číslo: 20/36/54E/1376 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LTS - TRUCK SERVIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45911541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45911541/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45911541",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →