🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava · SK
REC-TEAM a.s.
IČO45905088DIČ2023135774IČ DPHSK2023135774NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 47 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
461k €
↗ +7.7% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
9 145 €
Aktíva spolu
1.56mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 1.04 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
47 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REC-TEAM a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 461k € | 71k € | 9 145 € | 1.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 428k € | 97k € | 39k € | 1.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 325k € | 80k € | 17k € | 1.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 316k € | 40k € | -17k € | 1.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 668k € | 264k € | 170k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 461 tis. € | 428 tis. € | 325 tis. € | 316 tis. € | 668 tis. € | 278 tis. € |
| EBITDA | 71 tis. € | 97 tis. € | 80 tis. € | 40 tis. € | 264 tis. € | 143 tis. € |
| EBITDA marža | 15.5 % | 22.7 % | 24.7 % | 12.6 % | 39.6 % | 51.3 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | -17 tis. € | 170 tis. € | 83 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.56 M € | 1.76 M € | 1.74 M € | 1.59 M € | 2.51 M € | 1.91 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-27 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Inventarizácia a legalizácia oprávnení vodohospodárskych stavieb a geodetické práce v rámci prípravy a realizácie investičných stavieb | 480k € |
| 2025-05-21 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Inventarizácia a legalizácia oprávnení vodohospodárskych stavieb | 357k € |
| 2024-12-16 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Mandátna zmluva | 200k € |
| 2022-06-22 | Obec Vydrany | Kúpna zmluva | 1 € |
| 2023-06-16 | Obec Vydrany | Zmluva o budúcej kúpnej zmluve č. 001/2023/BKZ | 1 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Predseda predstavenstva
Marek Maliganič
NV
Člen dozorného orgánu
Natália Varga Čisárová
NH
Člen dozorného orgánu
Natália Havlíčková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Gejza Sidó | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | — |
| Natália Čisárová | Člen dozorného orgánu | 2019-11-30 | 2024-06-25 |
| Natália Čisárová | Člen dozorného orgánu | 2019-11-30 | 2025-11-18 |
| Bc. Ľubomír Čisár | člen predstavenstva | 2010-11-11 | 2011-08-05 |
| Ing. Michal Krajčík | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2020-06-15 |
| Ing. Michal Krajčík | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2019-11-29 |
| Mgr. Gejza Sidó | Člen dozorného orgánu | 2010-11-11 | 2024-06-25 |
| Mgr. Ľubomír Čisár | predseda predstavenstva | 2010-11-11 | 2024-01-01 |
| Mgr. Ľubomír Čisár | predseda predstavenstva | 2010-11-11 | 2024-01-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Gejza Sidó
Ľubomír Čisár
Iveta Tvrdá
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
REC-TEAM a.s.RPO
Sídlo
Landererova 7743/6
Vznik
2010-11-11 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45905088RPO
DIČ
2023135774FS
IČ DPH
SK2023135774 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002923846556FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45905088/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45905088/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45905088", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.