AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ORQ Advisory a. s.

  • IČO45891061
  • DIČ2023153869
  • IČ DPHSK2023153869
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.39 mil. € Zisk 1 mil. €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.39mil. €
↘ -11.3% YoY
EBITDA · 2024
745k €
Čistý zisk · 2024
1mil. €
Aktíva spolu
5.01mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 42 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 567k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.39 mil. € 745k € 1 mil. € 5.01 mil. € RUZ závierka
2023 1.56 mil. € 979k € 757k € 2.15 mil. € RUZ závierka
2022 167k € 76k € 59k € 428k € RUZ závierka
2021 127k € 61k € 45k € 361k € RUZ závierka
2020 239k € 143k € 111k € 318k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.39 M €1.56 M €167 tis. €127 tis. €239 tis. €218 tis. €
EBITDA745 tis. €979 tis. €76 tis. €61 tis. €143 tis. €168 tis. €
EBITDA marža53.7 %62.6 %45.4 %48.5 %59.7 %77.2 %
Čistý zisk1.00 M €757 tis. €59 tis. €45 tis. €111 tis. €133 tis. €
Aktíva spolu5.01 M €2.15 M €428 tis. €361 tis. €318 tis. €211 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Člen predstavenstva
Ing. Karol Čálik
Od 2023-03-02
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miriam Fuňová
Od 2023-03-02
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miroslava Kováčová
Od 2023-03-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miroslav Sater Člen dozorného orgánu 2023-03-02
Ing. Roman Schlosser Člen predstavenstva 2023-03-02
Ing. Stanislav Fuňa Predseda predstavenstva 2023-03-02
Ing. Stanislav Fuňa Predstavenstvo 2023-03-02 2023-04-03
Richard Židek Člen dozorného orgánu 2017-01-01 2023-03-02
Richard Židek Člen dozorného orgánu 2017-01-01 2023-03-21
Jana Matúšová Člen dozorného orgánu 2015-12-01 2016-12-31
Jana Matúšová Člen dozorného orgánu 2015-12-01 2017-03-17
Mariana Gajarová Člen dozorného orgánu 2015-12-01 2023-03-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ORQ Advisory a. s.RPO
Sídlo
Slávičie údolie 6
Vznik
2010-11-30 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45891061RPO
DIČ
2023153869FS
IČ DPH
SK2023153869 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8511000000002923847276FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORQ Advisory a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45891061/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45891061/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45891061",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →