SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DEMI plus, s.r.o.

  • IČO45890391
  • DIČ2023119395
  • IČ DPHSK2023119395
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 191k € Zisk 21k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
191k €
↘ -6.0% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
135k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 74k 148k 224k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 191k € 27k € 21k € 135k € RUZ závierka
2023 203k € 46k € 36k € 158k € RUZ závierka
2022 200k € 46k € 36k € 167k € RUZ závierka
2021 196k € 56k € 52k € 149k € RUZ závierka
2020 137k € 39k € 31k € 122k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby191 tis. €203 tis. €200 tis. €196 tis. €137 tis. €73 tis. €
EBITDA27 tis. €46 tis. €46 tis. €56 tis. €39 tis. €19 tis. €
EBITDA marža14.2 %22.4 %23.1 %28.4 %28.8 %26.7 %
Čistý zisk21 tis. €36 tis. €36 tis. €52 tis. €31 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu135 tis. €158 tis. €167 tis. €149 tis. €122 tis. €82 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniela Kanovitsová
Od 2022-11-03
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milena Mrázová
Od 2022-05-22
DK
Konateľ
Daniela Kanovitsová
Od 2010-10-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milena Mrázová Konateľ 2010-10-15
Daniela Kanovitsová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-15 2022-11-02
Milena Mrázová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-15 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DEMI plus, s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná 1097/35
Vznik
2010-10-15 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45890391RPO
DIČ
2023119395FS
IČ DPH
SK2023119395 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK9002000000002811380755FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEMI plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45890391/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45890391/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45890391",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →