SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 H&M lifts s. r. o.

  • IČO45875979
  • DIČ2023138161
  • IČ DPHSK2023138161
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 64/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.61 mil. € Zisk 622k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.61mil. €
↘ -17.3% YoY
EBITDA · 2024
831k €
Čistý zisk · 2024
622k €
Aktíva spolu
2.22mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 125k €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.61 mil. € 831k € 622k € 2.22 mil. € RUZ závierka
2023 4.36 mil. € 264k € 149k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2022 5.15 mil. € -6 237 € -79k € 1.78 mil. € RUZ závierka
2021 3.82 mil. € 528k € 374k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2020 3.61 mil. € 286k € 201k € 1.5 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.61 M €4.36 M €5.15 M €3.82 M €3.61 M €3.21 M €
EBITDA831 tis. €264 tis. €-6 tis. €528 tis. €286 tis. €44 tis. €
EBITDA marža23 %6.1 %-0.1 %13.8 %7.9 %1.4 %
Čistý zisk622 tis. €149 tis. €-79 tis. €374 tis. €201 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu2.22 M €1.08 M €1.78 M €2.03 M €1.50 M €986 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Mészáros
Od 2022-11-12
AM
Konateľ
Adam Mészáros
Od 2011-06-02
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Mészáros
Od 2010-11-09
Do 2022-11-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Imrich Horváth Konateľ 2010-11-09 2018-10-08
Imrich Horváth Konateľ 2010-11-09 2018-08-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
H&M lifts s. r. o.RPO
Sídlo
Janotova 433/4
Vznik
2010-11-09 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45875979RPO
DIČ
2023138161FS
IČ DPH
SK2023138161 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7809000000005169538618FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 125k € celková hodnota 2024-10-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-01 Domov pri kríži Rámcová zmluva o dielo č. DOD23/2024 120k €
2023-10-23 Domov pri kríži Zmluva o dielo o vykonávaní komplexného servisu, údržby a opráv výťahov 5 472 €
2020-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2011-04-08 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Dohoda o zmene zmluvy o dielo č. 1/2008/8 zo dňa 21. 12. 2007 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
H&M lifts s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45875979/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45875979/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45875979",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →