SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 K&L INVEST s.r.o.
- IČO45873305
- DIČ2023124532
- IČ DPHSK2023124532
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
122k €
↘ -1.9% YoY
EBITDA · 2025
5 808 €
Čistý zisk · 2025
465 €
Aktíva spolu
89k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122k € | 5 808 € | 465 € | 89k € | RUZ závierka |
| 2024 | 124k € | 6 159 € | 1 060 € | 75k € | RUZ závierka |
| 2023 | 137k € | 16k € | 9 046 € | 84k € | RUZ závierka |
| 2022 | 98k € | 5 658 € | 805 € | 93k € | RUZ závierka |
| 2021 | 64k € | 6 297 € | 298 € | 133k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 122 tis. € | 124 tis. € | 137 tis. € | 98 tis. € | 64 tis. € | 77 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 6 tis. € | 16 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 4.8 % | 5 % | 11.4 % | 5.8 % | 9.9 % | 9.5 % |
| Čistý zisk | 465 € | 1 tis. € | 9 tis. € | 805 € | 298 € | 874 € |
| Aktíva spolu | 89 tis. € | 75 tis. € | 84 tis. € | 93 tis. € | 133 tis. € | 186 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Hracho
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexandra Hrachová
AH
Konateľ
Alexandra Hrachová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lukáš Hracho | Konateľ | 2013-09-18 | — |
| Alexandra Hrachová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-08-18 | 2022-05-17 |
| Lukáš Hracho | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-08 | 2023-01-30 |
| Klaudius Javor | Konateľ | 2010-10-07 | 2016-08-17 |
| Klaudius Javor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-07 | 2016-08-17 |
| Lukáš Hracho | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-07 | 2012-09-24 |
| Lukáš Hracho | Konateľ | 2010-10-07 | 2012-09-24 |
| Lukáš Hracho | Konateľ | 2010-10-07 | 2012-09-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
K&L INVEST s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná 3086/60
Vznik
2010-10-07 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45873305RPO
DIČ
2023124532FS
IČ DPH
SK2023124532 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK9002000000004025759257FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K&L INVEST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45873305/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45873305/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45873305", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →