SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 XANTIS s.r.o.

  • IČO45866554
  • DIČ2023127359
  • IČ DPHSK2023127359
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Kysucké Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 62/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 302k € Zisk -1 663 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
302k €
↘ -21.4% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
-1 663 €
Aktíva spolu
154k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 62/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 241k 481k 729k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 302k € 15k € -1 663 € 154k € RUZ závierka
2023 384k € 14k € -6 799 € 350k € RUZ závierka
2022 439k € 43k € 1 964 € 314k € RUZ závierka
2021 663k € 22k € 3 432 € 339k € RUZ závierka
2020 414k € 31k € -5 367 € 309k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby302 tis. €384 tis. €439 tis. €663 tis. €414 tis. €510 tis. €
EBITDA15 tis. €14 tis. €43 tis. €22 tis. €31 tis. €44 tis. €
EBITDA marža4.8 %3.7 %9.8 %3.3 %7.4 %8.7 %
Čistý zisk-2 tis. €-7 tis. €2 tis. €3 tis. €-5 tis. €912 €
Aktíva spolu154 tis. €350 tis. €314 tis. €339 tis. €309 tis. €256 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Ragula
Od 2022-10-26
JR
Konateľ
Jozef Ragula
Od 2014-01-23
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Ragula
Od 2014-02-19
Do 2022-10-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Bc. Jaroslava Svrčková Konateľ 2010-10-21 2014-02-18
Bc. Jaroslava Svrčková Konateľ 2010-10-21 2014-01-22
Bc. Jaroslava Svrčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-21 2014-02-18
RNDr. Jolana Majerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-21 2014-02-18
RNDr. Jolana Majerová Konateľ 2010-10-21 2014-02-18
RNDr. Jolana Majerová Konateľ 2010-10-21 2014-01-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Ragula
od 2020-04-17
Jozef Ragula
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
XANTIS s.r.o.RPO
Sídlo
Budatínska Lehota 75
Vznik
2010-10-21 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45866554RPO
DIČ
2023127359FS
IČ DPH
SK2023127359 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kysucké Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK6709000000005179527779FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č.20/25/54E/2086 v rámci NP „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
XANTIS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45866554/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45866554/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45866554",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →