SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FVE Skalica I, s.r.o.
- IČO45860548
- DIČ2023117822
- IČ DPHSK2023117822
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 97/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
64k €
Zisk 79k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
64k €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2025
242k €
Čistý zisk · 2025
79k €
Aktíva spolu
1.1mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
42 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64k € | 242k € | 79k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 66k € | 239k € | 76k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 92k € | 234k € | 58k € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 255k € | 259k € | 81k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 98k € | 349k € | 165k € | 1.73 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 64 tis. € | 66 tis. € | 92 tis. € | 255 tis. € | 98 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA | 242 tis. € | 239 tis. € | 234 tis. € | 259 tis. € | 349 tis. € | 387 tis. € |
| EBITDA marža | 374.9 % | 362.2 % | 255.5 % | 101.6 % | 355.1 % | 1165.8 % |
| Čistý zisk | 79 tis. € | 76 tis. € | 58 tis. € | 81 tis. € | 165 tis. € | 221 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.10 M € | 1.17 M € | 1.24 M € | 1.62 M € | 1.73 M € | 1.73 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Ján Man
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zdeněk Pop
IZ
Konateľ
Ing. Zdeněk Pop
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zdeněk Pop | Konateľ | 2011-02-23 | 2012-06-27 |
| Ing. Dušan Mareček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-09-30 | 2012-06-27 |
| Ing. Dušan Mareček | Konateľ | 2010-09-30 | 2012-06-19 |
| Ing. Dušan Mareček | Konateľ | 2010-09-30 | 2012-06-27 |
| Ing. Lenka Sehnalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-09-30 | 2011-03-23 |
| Ing. Lenka Sehnalová | Konateľ | 2010-09-30 | 2011-03-23 |
| Ing. Lenka Sehnalová | Konateľ | 2010-09-30 | 2011-02-23 |
| Petr Švrček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-09-30 | 2011-03-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Lilianna Manová
Marianna Manová
Katarína Mihalová Manová
Alena Pallová
Ján Man
Ján Man
Anna Manová
Katarína Mihalová Manová
Alena Pallová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FVE Skalica I, s.r.o.RPO
Sídlo
Tehelná 9
Vznik
2010-09-30 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45860548RPO
DIČ
2023117822FS
IČ DPH
SK2023117822 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK0252000000000013470992FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FVE Skalica I, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45860548/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45860548/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45860548", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →