NEZISKOVÁ ORGANIZÁCIA POSKYTUJÚCA VŠEOBECNE PROSPEŠNÉ SLUŽBY
🇸🇰 KROMKA, n.o. v likvidácii v likvidácii
- IČO45746907
- DIČ2120084351
- NACE8899 · Ost.soc.star.bez.ubyt.
Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby, registrovaná 2015, so sídlom v Udavské, SK. Pôsobí v odvetví Ost.soc.star.bez.ubyt..
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
134 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
88
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MŠ
Riaditeľ
Michal Šalata
VŠ
Riaditeľ
Viktor Šalata
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
KROMKA, n.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
401
Vznik
2015-06-15 · 11 rokov
Právna forma
Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné službyRPO
IČO
45746907RPO
DIČ
2120084351FS
NACE
8899 · Ost.soc.star.bez.ubyt.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Udavské
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-05-10 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | Zmluva o poskytnutí finančného príspevku na poskytovanie sociálnej služby podľa § 78a zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov | 1.02 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KROMKA, n.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2023-06-23
O z n a m
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401, IČO: 45 746 907 správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265, o návrhu správcu na zrušenie konkurzu pre nedostatok majetku, uznesením 5K/9/2018 zo dňa 17.5.2023 I. zrušil konkurz vyhlásený na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401,
bankruptcy
2023-05-17
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401, IČO: 45 746 907 správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265, o návrhu správcu na zrušenie konkurzu pre nedostatok majetku, takto
bankruptcy
2019-10-02
O z n a m
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401, IČO: 45 746 907 správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265 o návrhu Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 na potvrdenie prevodu pohľadávok voči úpadcovi uznesením 5K/9/2018-201 zo dňa 23.08.2019 potvrdil prev
bankruptcy
2019-08-23
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401, IČO: 45 746 907 správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265 o návrhu Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 na potvrdenie prevodu pohľadávok voči úpadcovi, takto
bankruptcy
2019-01-14
Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KROMKA, n. o. v likvidácii, so sídlom 067 31 Udavské 401, IČO: 45 746 907, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265 o návrhu správcu na uznanie konkurzu za malý, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45746907/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45746907/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45746907", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →