SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STILCAR Košice s.r.o.
- IČO45716412
- DIČ2023128305
- IČ DPHSK2023128305
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 9531.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 73/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.12mil. €
↗ +3.4% YoY
EBITDA · 2024
116k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
1.69mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
B· 73/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
25 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
73 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.12 mil. € | 116k € | 32k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.05 mil. € | 113k € | 29k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.85 mil. € | 108k € | 24k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.76 mil. € | 83k € | 24k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.04 mil. € | 70k € | 8 950 € | 740k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.12 M € | 2.05 M € | 1.85 M € | 1.76 M € | 1.04 M € | 1.51 M € |
| EBITDA | 116 tis. € | 113 tis. € | 108 tis. € | 83 tis. € | 70 tis. € | 76 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 5.5 % | 5.8 % | 4.7 % | 6.7 % | 5 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 29 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.69 M € | 1.80 M € | 1.80 M € | 1.05 M € | 740 tis. € | 815 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jiří Iman
JI
Konateľ
Jiří Iman
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jiří Iman
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jiří Iman
Jiří Iman
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
STILCAR Košice s.r.o.RPO
Sídlo
Hraničná 1
Vznik
2010-10-15 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45716412RPO
DIČ
2023128305FS
IČ DPH
SK2023128305 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2475000000004018201140FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-01-26 | Slovenský metrologický inšpektorát | Dohoda o splátkach pohľadávky 203/2021/600-194 | 750 € |
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
| 2016-06-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 16/41/51A2/66 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov | 0 € |
| 2015-11-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STILCAR Košice s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45716412/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45716412/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45716412", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →