SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 GT Gastrotechnika s. r. o.

  • IČO45680744
  • DIČ2023114203
  • IČ DPHSK2023114203
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 40/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 172k € Zisk 4 450 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
172k €
↘ -22.9% YoY
EBITDA · 2024
7 995 €
Čistý zisk · 2024
4 450 €
Aktíva spolu
312k €
Zamestnanci
1
Kredit
D· 40/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 74k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
40 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 93k 186k 282k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 172k € 7 995 € 4 450 € 312k € RUZ závierka
2023 223k € 48k € 38k € 315k € RUZ závierka
2022 256k € 1 920 € -145 € 270k € RUZ závierka
2021 182k € -4 315 € -12k € 264k € RUZ závierka
2020 162k € -15k € -26k € 253k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby172 tis. €223 tis. €256 tis. €182 tis. €162 tis. €283 tis. €
EBITDA8 tis. €48 tis. €2 tis. €-4 tis. €-15 tis. €20 tis. €
EBITDA marža4.7 %21.7 %0.7 %-2.4 %-9.3 %7.2 %
Čistý zisk4 tis. €38 tis. €-145 €-12 tis. €-26 tis. €558 €
Aktíva spolu312 tis. €315 tis. €270 tis. €264 tis. €253 tis. €272 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JR
Konateľ
Jaroslav Rusnák
Od 2010-09-07
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Rusnák
Od 2010-09-07
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lucie Malá, DiS.
Od 2010-09-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloslav Malý Konateľ 2010-09-07
Miloslav Malý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-07
Lucie Malá, DiS. Konateľ 2010-09-07 2019-04-18
Lucie Malá, DiS. Konateľ 2010-09-07 2018-03-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miloslav Malý
od 2017-08-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GT Gastrotechnika s. r. o.RPO
Sídlo
Pezinská 1094/18
Vznik
2010-09-07 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45680744RPO
DIČ
2023114203FS
IČ DPH
SK2023114203 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000005075431254FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-07-06 Univerzita Komenského v Bratislave - Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK Zmluva o poskytnutí služby 35k €
2017-05-22 Univerzita Komenského v Bratislave - Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK Zmluva o poskytnutí služby 20k €
2020-07-20 Univerzita Komenského v Bratislave - Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra - Mlyny Kúpna zmluva 5 419 €
2017-03-09 Univerzita Komenského v Bratislave - Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK Kúpna zmluva 4 764 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GT Gastrotechnika s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45680744/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45680744/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45680744",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →