SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RENOT SK, s. r. o.
- IČO45667811
- DIČ2023075153
- IČ DPHSK2023075153
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Rosina, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
179k €
Zisk 7 138 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
179k €
↘ -3.9% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
7 138 €
Aktíva spolu
77k €
Zamestnanci
1
Kredit
C· 60/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 179k € | 16k € | 7 138 € | 77k € | RUZ závierka |
| 2023 | 186k € | 8 074 € | 1 424 € | 45k € | RUZ závierka |
| 2022 | 208k € | 11k € | 5 274 € | 46k € | RUZ závierka |
| 2021 | 211k € | 16k € | 9 252 € | 45k € | RUZ závierka |
| 2020 | 219k € | 9 649 € | 4 606 € | 30k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 179 tis. € | 186 tis. € | 208 tis. € | 211 tis. € | 219 tis. € | 225 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 8 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | 8.8 % | 4.3 % | 5.5 % | 7.8 % | 4.4 % | 1.4 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 1 tis. € | 5 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 77 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € | 45 tis. € | 30 tis. € | 37 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kvašňovský
RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Sečkár
RS
Konateľ
Roman Sečkár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Kvašňovský | Konateľ | 2010-07-17 | — |
| Pavol Kvašňovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-17 | 2021-05-14 |
| Roman Sečkár | Konateľ | 2010-07-17 | 2020-06-17 |
| Roman Sečkár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-17 | 2020-07-15 |
| Roman Sečkár | Konateľ | 2010-07-17 | 2020-07-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RENOT SK, s. r. o.RPO
Sídlo
Pusté 848
Vznik
2010-07-17 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45667811RPO
DIČ
2023075153FS
IČ DPH
SK2023075153 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Rosina
Krajina
SK
IBAN
SK9702000000002777733851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-04-09 | Okresný súd Čadca | Kúpna zmluva | 24k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RENOT SK, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45667811/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45667811/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45667811", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →