SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Top 1 Accounting, s.r.o.
- IČO45633461
- DIČ2023074559
- IČ DPHSK2023074559
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.01 mil. €
Zisk 30k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.01mil. €
↗ +8.2% YoY
EBITDA · 2024
144k €
Čistý zisk · 2024
30k €
Aktíva spolu
351k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
123 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.01 mil. € | 144k € | 30k € | 351k € | RUZ závierka |
| 2023 | 934k € | 120k € | 34k € | 352k € | RUZ závierka |
| 2022 | 870k € | 48k € | 15k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2021 | 779k € | 62k € | 18k € | 396k € | RUZ závierka |
| 2020 | 618k € | 73k € | 13k € | 238k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.01 M € | 934 tis. € | 870 tis. € | 779 tis. € | 618 tis. € | 741 tis. € |
| EBITDA | 144 tis. € | 120 tis. € | 48 tis. € | 62 tis. € | 73 tis. € | 91 tis. € |
| EBITDA marža | 14.2 % | 12.8 % | 5.5 % | 8 % | 11.9 % | 12.3 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | 34 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 351 tis. € | 352 tis. € | 197 tis. € | 396 tis. € | 238 tis. € | 190 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Konateľ
Ing., PhDr. Michal Kováčik
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. PhDr. Michal Kováčik
RK
Konateľ
Romana Kováčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Romana Kováčik | Konateľ | 2021-06-01 | 2024-05-21 |
| Ing. Michal Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-24 | 2021-01-20 |
| Ing. Michal Kováčik | Konateľ | 2013-04-27 | 2021-01-20 |
| Ing. Michal Kováčik | Konateľ | 2013-04-27 | 2019-05-23 |
| Ing. PhDr. Michal Kováčik | Konateľ | 2013-04-27 | 2021-06-24 |
| Ing. PhDr. Michal Kováčik | Konateľ | 2013-04-27 | 2021-05-31 |
| PhDr. Matej Polák | Konateľ | 2013-04-27 | 2015-12-11 |
| PhDr. Matej Polák | Konateľ | 2013-04-27 | 2015-11-16 |
| Lukáš Antolík | Konateľ | 2011-02-25 | 2013-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Kováčik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Top 1 Accounting, s.r.o.RPO
Sídlo
Cintorínska 12
Vznik
2010-07-01 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45633461RPO
DIČ
2023074559FS
IČ DPH
SK2023074559 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK9211000000002922868032FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda číslo: 20/10/54E/1834 o poskytnutí finančného príspevku rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Top 1 Accounting, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45633461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45633461/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45633461", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →