SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 D&L Corporation s.r.o.

  • IČO45633452
  • DIČ2023077287
  • IČ DPHSK2023077287
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 134k € Zisk 8 275 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
134k €
↘ -7.8% YoY
EBITDA · 2024
98k €
Čistý zisk · 2024
8 275 €
Aktíva spolu
428k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 8 911 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 106k 160k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 134k € 98k € 8 275 € 428k € RUZ závierka
2023 146k € 142k € 664 € 487k € RUZ závierka
2022 112k € 151k € 8 780 € 565k € RUZ závierka
2021 112k € 145k € 2 744 € 663k € RUZ závierka
2020 51k € 68k € -7 375 € 775k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby134 tis. €146 tis. €112 tis. €112 tis. €51 tis. €
EBITDA98 tis. €142 tis. €151 tis. €145 tis. €68 tis. €-894 €
EBITDA marža72.9 %97.6 %134.6 %129.6 %134.3 %
Čistý zisk8 tis. €664 €9 tis. €3 tis. €-7 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu428 tis. €487 tis. €565 tis. €663 tis. €775 tis. €24 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Vladimír Sýkora
Od 2019-02-07
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Darina Ágoštonová
Od 2010-07-08
Do 2019-02-14
Konateľ
Darina Ágoštonová
Od 2010-07-08
Do 2019-02-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Darina Ágoštonová Konateľ 2010-07-08 2019-02-14
Ing. Ľudmila Sýkorová Konateľ 2010-07-08 2019-02-07
Ing. Ľudmila Sýkorová Konateľ 2010-07-08 2019-02-14
Ing. Ľudmila Sýkorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-08 2019-02-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
D&L Corporation s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica Terézie Vansovej 4986/7
Vznik
2010-07-08 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45633452RPO
DIČ
2023077287FS
IČ DPH
SK2023077287 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004030290078FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 8 911 € celková hodnota 2025-11-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 8 911 €
2025-11-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dodatok NP 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
D&L Corporation s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45633452/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45633452/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45633452",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →