🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · SK
GVAS s. r. o.
IČO45632898DIČ2023062877NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2010 · 16r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 28/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaE · 28/100
E
28/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2017
225k €
↘ -14.6% YoY
EBITDA · 2017
7 111 €
Čistý zisk · 2017
2 032 €
Aktíva spolu
147k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
158k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GVAS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 225k € | 7 111 € | 2 032 € | 147k € | RUZ závierka |
| 2016 | 263k € | 8 621 € | 2 755 € | 155k € | RUZ závierka |
| 2015 | 287k € | 6 039 € | -377 € | 113k € | RUZ závierka |
| 2014 | 269k € | 8 525 € | 3 465 € | 98k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 225 tis. € | 263 tis. € | 287 tis. € | 269 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | 3.3 % | 2.1 % | 3.2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 3 tis. € | -377 € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 147 tis. € | 155 tis. € | 113 tis. € | 98 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kopunec
MK
Konateľ
Miroslav Kopunec
AĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Antónia Ľudmová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Antónia Ľudmová | Konateľ | 2015-10-23 | 2016-09-20 |
| Antónia Ľudmová | Konateľ | 2015-10-23 | 2016-09-07 |
| Vladimíra Glosíková | Konateľ | 2013-04-05 | 2015-10-23 |
| Vladimíra Glosíková | Konateľ | 2013-04-05 | 2015-11-25 |
| Štefan Glosík | Konateľ | 2010-06-26 | 2018-06-15 |
| Štefan Glosík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-26 | 2015-11-25 |
| Štefan Glosík | Konateľ | 2010-06-26 | 2016-05-30 |
| Štefan Glosík | Konateľ | 2010-06-26 | 2018-07-04 |
| Vladimíra Ľudmová | Konateľ | 2010-06-26 | 2012-01-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
GVAS s. r. o.RPO
Sídlo
1.mája 314/24
Vznik
2010-06-26 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45632898RPO
DIČ
2023062877FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45632898/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45632898/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45632898", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.