SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SHV services, s. r. o.

  • IČO45631204
  • DIČ2023069257
  • IČ DPHSK2023069257
  • NACE6811

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6811, 11 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 758k € Zisk -328k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
758k €
↗ +94.8% YoY
EBITDA · 2024
-116k €
Čistý zisk · 2024
-328k €
Aktíva spolu
1.97mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
11
Σ 300 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 501k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 758k € -116k € -328k € 1.97 mil. € RUZ závierka
2023 389k € 76k € -60k € 1.85 mil. € RUZ závierka
2022 1.38 mil. € 547k € 365k € 1.54 mil. € RUZ závierka
2021 609k € 143k € 40k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2020 432k € 114k € 31k € 1.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby758 tis. €389 tis. €1.38 M €609 tis. €432 tis. €470 tis. €
EBITDA-116 tis. €76 tis. €547 tis. €143 tis. €114 tis. €-251 tis. €
EBITDA marža-15.3 %19.7 %39.6 %23.6 %26.5 %-53.5 %
Čistý zisk-328 tis. €-60 tis. €365 tis. €40 tis. €31 tis. €-339 tis. €
Aktíva spolu1.97 M €1.85 M €1.54 M €1.36 M €1.19 M €1.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Hložek
Od 2022-09-20
AV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Vojáček
Od 2022-09-20
AH
Konateľ
Andrej Hložek
Od 2010-07-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anton Vojáček Konateľ 2010-07-07
Andrej Hložek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-07 2022-09-19
Anton Vojáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-07 2022-09-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SHV services, s. r. o.RPO
Sídlo
Turčianska 17
Vznik
2010-07-07 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45631204RPO
DIČ
2023069257FS
IČ DPH
SK2023069257 · aktívneFS
NACE
6811
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002946035705FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
11 zmlúv 300 € celková hodnota 2026-05-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-12-02 Hydromeliorácie, š.p. Dohoda o náhrade škody 5 846 €
2025-07-14 Obec Oľdza Zmluva o poskytnutí účelového daru 300 €
2026-05-07 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000248107 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2026-04-28 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000247649 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000230593 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SHV services, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45631204/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45631204/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45631204",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →