SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ViaLegalis, s.r.o.

  • IČO45629722
  • DIČ2023062888
  • IČ DPHSK2023062888
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 159k € Zisk 68k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
159k €
↗ +7.9% YoY
EBITDA · 2025
107k €
Čistý zisk · 2025
68k €
Aktíva spolu
118k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 78 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 58k 115k 174k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 159k € 107k € 68k € 118k € RUZ závierka
2024 147k € 87k € 57k € 120k € RUZ závierka
2023 142k € 91k € 64k € 112k € RUZ závierka
2022 104k € 69k € 53k € 112k € RUZ závierka
2021 26k € 23k € 19k € 60k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby159 tis. €147 tis. €142 tis. €104 tis. €26 tis. €12 tis. €
EBITDA107 tis. €87 tis. €91 tis. €69 tis. €23 tis. €11 tis. €
EBITDA marža67.2 %59.4 %63.9 %66.2 %86.6 %92.2 %
Čistý zisk68 tis. €57 tis. €64 tis. €53 tis. €19 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu118 tis. €120 tis. €112 tis. €112 tis. €60 tis. €46 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Filip Lukáč
Od 2021-07-01
JF
Konateľ
JUDr. Filip Lukáč
Od 2018-04-16
FL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Lukáč
Od 2018-05-19
Do 2021-06-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Filip Lukáč Konateľ 2018-04-16 2021-06-30
JUDr. Martin Kubinec, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-05-12 2018-05-18
JUDr. Martin Kubinec, PhD. Konateľ 2017-02-08 2018-05-18
JUDr. Martin Kubinec, PhD. Konateľ 2017-02-08 2018-04-16
Mgr. Štefan Jankulár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-28 2017-05-11
Bc. Miroslav Jadroň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-06-29 2017-05-11
Bc. Miroslav Jadroň Konateľ 2010-06-29 2017-02-08
Bc. Miroslav Jadroň Konateľ 2010-06-29 2017-05-11
Mgr. Petra Jankulárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-06-29 2010-09-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Filip Lukáč
od 2021-09-08
Filip Lukáč
od 2019-02-19 · do 2021-09-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ViaLegalis, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Mateja Korvína 1
Vznik
2010-06-29 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45629722RPO
DIČ
2023062888FS
IČ DPH
SK2023062888 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré mesto
Krajina
SK
IBAN
SK9511000000002944102927FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ViaLegalis, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45629722/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45629722/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45629722",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →