SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DOMART servis, s. r. o.

  • IČO45612731
  • DIČ2023057003
  • IČ DPHSK2023057003
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
825k €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2024
86k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
313k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 84k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 26 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 341k 682k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 825k € 86k € 37k € 313k € RUZ závierka
2023 940k € 171k € 104k € 530k € RUZ závierka
2022 737k € 114k € 74k € 274k € RUZ závierka
2021 597k € 56k € 34k € 325k € RUZ závierka
2020 716k € 83k € 54k € 375k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby825 tis. €940 tis. €737 tis. €597 tis. €716 tis. €663 tis. €
EBITDA86 tis. €171 tis. €114 tis. €56 tis. €83 tis. €29 tis. €
EBITDA marža10.4 %18.2 %15.4 %9.4 %11.6 %4.4 %
Čistý zisk37 tis. €104 tis. €74 tis. €34 tis. €54 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu313 tis. €530 tis. €274 tis. €325 tis. €375 tis. €292 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Dobiaš
Od 2026-02-18
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Jarábek
Od 2023-08-08
MJ
Konateľ
Martin Jarábek
Od 2016-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Dobiaš Konateľ 2016-05-16
Martin Jarábek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2023-08-07
Roman Dobiaš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2026-02-17
Martin Jarábek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-02 2022-05-16
Roman Dobiaš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-02 2022-05-16
Martin Jarábek Konateľ 2016-05-16 2023-08-07
Roman Dobiaš Konateľ 2016-05-16 2026-02-17
Ľuboš Blaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-01 2016-06-01
Ľuboš Blaško Konateľ 2014-01-07 2016-06-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DOMART servis, s. r. o.RPO
Sídlo
Zlatovská 27
Vznik
2010-06-11 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45612731RPO
DIČ
2023057003FS
IČ DPH
SK2023057003 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK5402000000003657281058FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 84k € celková hodnota 2023-04-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-04-19 Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov Zmluva o dodávke tovaru 84k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOMART servis, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45612731/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45612731/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45612731",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →