AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 GEMMA stavebná firma a.s.

  • IČO45605076
  • DIČ2023086780
  • IČ DPHSK2023086780
  • NACE4100

Akciová spoločnosť, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 27 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.85mil. €
↗ +24.2% YoY
EBITDA · 2024
416k €
Čistý zisk · 2024
116k €
Aktíva spolu
5.07mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
27
Σ 9.04 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 238 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.85 mil. € 416k € 116k € 5.07 mil. € RUZ závierka
2023 3.91 mil. € 524k € 295k € 4.03 mil. € RUZ závierka
2022 4.37 mil. € 330k € 158k € 4.09 mil. € RUZ závierka
2021 3.55 mil. € 336k € 179k € 3.28 mil. € RUZ závierka
2020 3.51 mil. € 352k € 144k € 2.95 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.85 M €3.91 M €4.37 M €3.55 M €3.51 M €7.16 M €
EBITDA416 tis. €524 tis. €330 tis. €336 tis. €352 tis. €284 tis. €
EBITDA marža8.6 %13.4 %7.6 %9.5 %10 %4 %
Čistý zisk116 tis. €295 tis. €158 tis. €179 tis. €144 tis. €96 tis. €
Aktíva spolu5.07 M €4.03 M €4.09 M €3.28 M €2.95 M €3.04 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KT
Člen dozorného orgánu
Katarína Tóthová
Od 2025-11-17
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Jaroslav Molda
Od 2022-07-01
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jana Klačanová
Od 2021-05-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Monika Balázsová Člen dozorného orgánu 2012-10-29
Peter Vašek Predseda predstavenstva 2021-05-11 2021-10-15
Peter Vašek Predseda predstavenstva 2021-05-11 2022-07-01
Peter Vašek Predseda predstavenstva 2021-05-11 2022-07-18
Denisa Moldová Člen dozorného orgánu 2017-07-13 2025-11-17
Denisa Moldová Člen dozorného orgánu 2017-07-13 2025-12-15
Ing. Matúš Pilek predseda 2017-07-13 2021-05-19
Ing. Matúš Pilek predseda 2017-07-13 2021-05-11
Ing. Matúš Pilek Člen dozorného orgánu 2017-03-16 2017-07-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Molda
od 2017-06-19
Denisa Moldová
od 2017-06-19 · do 2026-03-09
František HatinaPEP
od 2017-01-31 · do 2017-06-19
Jaroslav Molda
od 2017-01-31 · do 2017-06-19
Denisa Moldová
od 2017-01-31 · do 2017-06-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GEMMA stavebná firma a.s.RPO
Sídlo
Bancíkovej 1/A
Vznik
2010-07-08 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45605076RPO
DIČ
2023086780FS
IČ DPH
SK2023086780 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0802000000002924286351FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
27 zmlúv 9.04 mil. € celková hodnota 2025-11-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-23 Nitriansky samosprávny kraj Zmluva o dielo 1.87 mil. €
2024-03-26 Nitriansky samosprávny kraj „Rekonštrukcia pavilónu B „NITRAVA“, ZSS Nitra 1.39 mil. €
2025-03-25 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky Zmluva o dielo 1.26 mil. €
2022-10-24 Nitriansky samosprávny kraj Zmluva o dielo 1.25 mil. €
2024-08-28 Nitriansky samosprávny kraj Zmluva o dielo 748k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEMMA stavebná firma a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45605076/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45605076/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45605076",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →