SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Land agency s.r.o.

  • IČO45603421
  • DIČ2023054913
  • IČ DPHSK2023054913
  • NACE4671 · Veľkoobchod s palivami

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Svätý Jur, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s palivami, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.16mil. €
↗ +38.5% YoY
EBITDA · 2025
89k €
Čistý zisk · 2025
23k €
Aktíva spolu
910k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 650 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.16 mil. € 89k € 23k € 910k € RUZ závierka
2024 2.28 mil. € 79k € 10k € 817k € RUZ závierka
2023 1.99 mil. € 60k € 24k € 647k € RUZ závierka
2022 1.89 mil. € 78k € 47k € 534k € RUZ závierka
2021 1.3 mil. € 37k € 18k € 465k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.16 M €2.28 M €1.99 M €1.89 M €1.30 M €669 tis. €
EBITDA89 tis. €79 tis. €60 tis. €78 tis. €37 tis. €17 tis. €
EBITDA marža2.8 %3.5 %3 %4.1 %2.8 %2.5 %
Čistý zisk23 tis. €10 tis. €24 tis. €47 tis. €18 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu910 tis. €817 tis. €647 tis. €534 tis. €465 tis. €258 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Nemčovič
Od 2022-03-31
MN
Konateľ
Martin Nemčovič
Od 2010-06-12
MN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Nemčovič
Od 2010-06-12
Do 2022-03-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Land agency s.r.o.RPO
Sídlo
Na Pažiti 1903/9
Vznik
2010-06-12 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45603421RPO
DIČ
2023054913FS
IČ DPH
SK2023054913 · aktívneFS
NACE
4671 · Veľkoobchod s palivami
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Svätý Jur
Krajina
SK
IBAN
SK2909000000000653174104FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 650 € celková hodnota 2026-04-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-20 Mesto Svätý Jur Zmluva o nájme reklamnej plochy 200 €
2025-03-27 Mesto Svätý Jur Prenájom reklamnej plochy 200 €
2024-03-22 Mesto Svätý Jur Prenájom reklamnej plochy 150 €
2023-04-17 Mesto Svätý Jur Prenájom reklamnej plochy 100 €
2020-05-12 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A číslo: 20/03/54E/1747 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Land agency s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45603421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45603421/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45603421",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →