SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Balsam SK, s. r. o.

  • IČO45589470
  • DIČ2023045244
  • IČ DPHSK2023045244
  • NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 15k € Zisk 2 626 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
15k €
↘ -42.6% YoY
EBITDA · 2025
3 063 €
Čistý zisk · 2025
2 626 €
Aktíva spolu
181k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
8
Σ 31k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10k 19k 29k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 15k € 3 063 € 2 626 € 181k € RUZ závierka
2024 26k € 2 637 € 2 159 € 17k € RUZ závierka
2023 13k € 246 € 119 € 14k € RUZ závierka
2022 8 640 € 1 436 € 1 240 € 9 922 € RUZ závierka
2021 5 454 € 252 € 161 € 4 901 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby15 tis. €26 tis. €13 tis. €9 tis. €5 tis. €3 tis. €
EBITDA3 tis. €3 tis. €246 €1 tis. €252 €1 tis. €
EBITDA marža20.1 %10 %1.9 %16.6 %4.6 %36.8 %
Čistý zisk3 tis. €2 tis. €119 €1 tis. €161 €803 €
Aktíva spolu181 tis. €17 tis. €14 tis. €10 tis. €5 tis. €22 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tímea Mihoková
Od 2025-08-14
TM
Konateľ
Tímea Mihoková
Od 2025-08-08
PE
Konateľ
PhDr. Emília Mihoková, PhD.
Od 2011-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Mihok Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-07 2025-08-13
PhDr. Emília Mihoková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2025-08-13
Tímea Mihoková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2025-08-13
Ing. Jozef Mihok Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-08 2022-09-06
Tímea Mihoková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-08 2022-05-21
PhDr. Emília Mihoková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-29 2022-05-21
Mgr. Emília Mihoková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-27 2017-09-28
Mgr. Emília Mihoková Konateľ 2011-04-07 2017-09-28
PhDr. Emília Mihoková Konateľ 2011-04-07 2025-08-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tímea Mihoková
od 2025-09-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Balsam SK, s. r. o.RPO
Sídlo
Ťačevská 3463/43
Vznik
2010-05-28 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45589470RPO
DIČ
2023045244FS
IČ DPH
SK2023045244 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005139687217FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 31k € celková hodnota 2026-02-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 11k €
2025-02-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 10k €
2024-04-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 8 978 €
2022-04-08 Zariadenie sociálnych služieb Egídius Dodatok č. 1 k Zmluve o vykonávaní pracovnej zdravotnej služby 864 €
2022-11-01 Obec Drienovská Nová Ves Zmluva o poskytnutí pracovnej zdravotnej služby a služieb BOZP a PO 50 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Balsam SK, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45589470/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45589470/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45589470",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →