SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Double Tiffany, s.r.o.

  • IČO45581053
  • DIČ2023044078
  • IČ DPHSK2023044078
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 88/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 762k € Zisk -150 €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
762k €
↗ +11.8% YoY
EBITDA · 2024
66k €
Čistý zisk · 2024
-150 €
Aktíva spolu
303k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A· 88/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 277k 553k 839k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 762k € 66k € -150 € 303k € RUZ závierka
2023 682k € 65k € -9 645 € 280k € RUZ závierka
2022 544k € 67k € 7 038 € 235k € RUZ závierka
2021 493k € -6 139 € -70k € 284k € RUZ závierka
2020 543k € 19k € -46k € 238k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby762 tis. €682 tis. €544 tis. €493 tis. €543 tis. €647 tis. €
EBITDA66 tis. €65 tis. €67 tis. €-6 tis. €19 tis. €-48 tis. €
EBITDA marža8.7 %9.6 %12.3 %-1.2 %3.5 %-7.4 %
Čistý zisk-150 €-10 tis. €7 tis. €-70 tis. €-46 tis. €-90 tis. €
Aktíva spolu303 tis. €280 tis. €235 tis. €284 tis. €238 tis. €311 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marcela Miklošová
Od 2023-06-13
IM
Konateľ
Ing. Martin Mikloš
Od 2023-06-01
SG
Konateľ
Slavomír Gurčík
Od 2020-02-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miroslav Mikloš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-11 2023-06-12
Ing. Miroslav Mikloš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-05-21 2022-01-10
Ing. Miroslav Mikloš Konateľ 2010-05-28 2020-02-17
Ing. Miroslav Mikloš Konateľ 2010-05-28 2020-02-18
Ing. Vladislav Kovaľ Konateľ 2010-05-28 2013-05-13
Ing. Vladislav Kovaľ Konateľ 2010-05-28 2013-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Double Tiffany, s.r.o.RPO
Sídlo
Solivarská 14839/1C
Vznik
2010-05-28 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45581053RPO
DIČ
2023044078FS
IČ DPH
SK2023044078 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3711000000002921838106FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda číslo: 20/37/54E/2583 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Double Tiffany, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45581053/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45581053/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45581053",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →