🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · SK

Neupici s. r. o.

IČO45572674DIČ2023047972IČ DPHSK2023047972NACE7420 · Fotografické čin.EST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
26k €
↘ -48.4% YoY
EBITDA · 2024
4 114 €
Čistý zisk · 2024
171 €
Aktíva spolu
95k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Neupici s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 184k 279k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 26k € 4 114 € 171 € 95k € RUZ závierka
2023 51k € 5 593 € 1 762 € 118k € RUZ závierka
2022 253k € 8 164 € 913 € 111k € RUZ závierka
2021 0 € 0 € RUZ závierka
2020 6 250 € 5 144 € 1 834 € 82k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby26 tis. €51 tis. €253 tis. €6 tis. €6 tis. €
EBITDA4 tis. €6 tis. €8 tis. €5 tis. €3 tis. €
EBITDA marža15.7 %11 %3.2 %82.3 %54.2 %
Čistý zisk171 €2 tis. €913 €0 €2 tis. €259 €
Aktíva spolu95 tis. €118 tis. €111 tis. €0 €82 tis. €86 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2021-12-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-29 Vzdelávacie a doškoľovacie zariadenie VS – Financie Tatranská Lomnica Dodávka čerstvého mäsa a mäsových výrobkov v roku 2022 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Neupauer
Od 2022-06-17
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Neupauerová
Od 2022-06-17
MZ
Konateľ
Mgr. Zuzana Neupauerová
Od 2022-06-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Branislav Neupauer Konateľ 2010-05-29
Ing. Rastislav Neupauer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-24 2022-06-16
Ing. Rastislav Neupauer Konateľ 2021-11-22 2022-06-06
Ing. Rastislav Neupauer Konateľ 2021-11-22 2022-06-16
Branislav Neupauer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-29 2022-06-16
Branislav Neupauer Konateľ 2010-05-29 2022-06-16
Mgr. Zuzana Neupauerová Konateľ 2010-05-29 2021-12-23
Mgr. Zuzana Neupauerová Konateľ 2010-05-29 2021-11-22
Mgr. Zuzana Neupauerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-29 2021-12-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Neupici s. r. o.RPO
Sídlo
Kuzmányho 5000/1
Vznik
2010-05-29 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45572674RPO
DIČ
2023047972FS
IČ DPH
SK2023047972 · aktívneFS
NACE
7420 · Fotografické čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002923839209FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45572674/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45572674/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45572674",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.