SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JANÍČEK-STAV s. r. o.

  • IČO45550646
  • DIČ2023029789
  • IČ DPHSK2023029789
  • NACE4331 · Omietkarské práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Žabokreky nad Nitrou, SK. Pôsobí v odvetví Omietkarské práce, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 49k € Zisk -20k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
49k €
↘ -46.1% YoY
EBITDA · 2024
-19k €
Čistý zisk · 2024
-20k €
Aktíva spolu
179k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 47k 95k 144k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 49k € -19k € -20k € 179k € RUZ závierka
2023 90k € -35k € -35k € 183k € RUZ závierka
2022 131k € 27k € 23k € 191k € RUZ závierka
2021 97k € -9 625 € -10k € 175k € RUZ závierka
2020 83k € -12k € -13k € 176k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby49 tis. €90 tis. €131 tis. €97 tis. €83 tis. €124 tis. €
EBITDA-19 tis. €-35 tis. €27 tis. €-10 tis. €-12 tis. €52 tis. €
EBITDA marža-39.1 %-39.1 %20.3 %-9.9 %-14.6 %42.2 %
Čistý zisk-20 tis. €-35 tis. €23 tis. €-10 tis. €-13 tis. €50 tis. €
Aktíva spolu179 tis. €183 tis. €191 tis. €175 tis. €176 tis. €187 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Janíčková
Od 2021-01-15
JJ
Konateľ
Ján Janíček
Od 2010-05-07
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Janíček
Od 2012-01-31
Do 2021-01-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Janíček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-07 2012-01-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JANÍČEK-STAV s. r. o.RPO
Sídlo
Tehelná 97
Vznik
2010-05-07 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45550646RPO
DIČ
2023029789FS
IČ DPH
SK2023029789 · aktívneFS
NACE
4331 · Omietkarské práce
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Žabokreky nad Nitrou
Krajina
SK
IBAN
SK3911000000002921837779FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-09-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-17 SOŠ techniky a služieb Dohoda o vykonávaní odbornej praxe žiakov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JANÍČEK-STAV s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45550646/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45550646/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45550646",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →