🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK
LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o.
IČO45546461DIČ2023027160IČ DPHSK2023027160NACE4773 · LekárneEST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.01mil. €
↗ +8.2% YoY
EBITDA · 2025
62k €
Čistý zisk · 2025
44k €
Aktíva spolu
271k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.01 mil. € | 62k € | 44k € | 271k € | RUZ závierka |
| 2024 | 932k € | 51k € | 32k € | 231k € | RUZ závierka |
| 2023 | 860k € | 50k € | 29k € | 237k € | RUZ závierka |
| 2022 | 880k € | 43k € | 25k € | 253k € | RUZ závierka |
| 2021 | 806k € | 56k € | 32k € | 257k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.01 M € | 932 tis. € | 860 tis. € | 880 tis. € | 806 tis. € | 753 tis. € |
| EBITDA | 62 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 5.5 % | 5.9 % | 4.9 % | 7 % | 7.4 % |
| Čistý zisk | 44 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 271 tis. € | 231 tis. € | 237 tis. € | 253 tis. € | 257 tis. € | 232 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Konateľ
Mgr. Matúš Štefanka
PD
Konateľ
PharmDr. Dávid Leško
PG
Konateľ
PharmDr. Gabriel Vass
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PharmDr. Peter Lojko | Konateľ | 2025-07-31 | — |
| Jozef Zajíček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-08-12 |
| Mgr. Mária Zajíčková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-08-12 |
| Jozef Zajíček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-05 | 2022-05-23 |
| Jozef Zajíček | Konateľ | 2010-05-05 | 2025-08-12 |
| Mgr. Mária Zajíčková | Konateľ | 2010-05-05 | 2025-08-12 |
| Mgr. Mária Zajíčková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-05 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dávid Leško
Peter Lojko
Matúš Štefanka
Gabriel Vass
Jozef Zajíček
Mária Zajíčková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o.RPO
Sídlo
Jarková 10389/27C
Vznik
2010-05-05 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45546461RPO
DIČ
2023027160FS
IČ DPH
SK2023027160 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK8311000000002920839633FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45546461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45546461/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45546461", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.