SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EUROPOWER, s. r. o.
- IČO45541329
- DIČ2023035916
- IČ DPHSK2023035916
- NACE4613 · Sprostr.obch.s drevom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Vrútky, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s drevom, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.09 mil. €
Zisk 52k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.09mil. €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2024
131k €
Čistý zisk · 2024
52k €
Aktíva spolu
983k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 201k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.09 mil. € | 131k € | 52k € | 983k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.06 mil. € | 100k € | 33k € | 875k € | RUZ závierka |
| 2022 | 599k € | 48k € | 5 010 € | 671k € | RUZ závierka |
| 2021 | 473k € | 56k € | 15k € | 464k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.03 mil. € | 82k € | 47k € | 253k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.09 M € | 1.06 M € | 599 tis. € | 473 tis. € | 1.03 M € | 1.10 M € |
| EBITDA | 131 tis. € | 100 tis. € | 48 tis. € | 56 tis. € | 82 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA marža | 12 % | 9.4 % | 8.1 % | 11.8 % | 7.9 % | 5.4 % |
| Čistý zisk | 52 tis. € | 33 tis. € | 5 tis. € | 15 tis. € | 47 tis. € | 21 tis. € |
| Aktíva spolu | 983 tis. € | 875 tis. € | 671 tis. € | 464 tis. € | 253 tis. € | 447 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Mikula
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Mikula
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Mikula
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Rastislav Mikula
Rastislav Mikula
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EUROPOWER, s. r. o.RPO
Sídlo
Francúzskych partizánov 3498/70
Vznik
2010-05-18 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45541329RPO
DIČ
2023035916FS
IČ DPH
SK2023035916 · aktívneFS
NACE
4613 · Sprostr.obch.s drevom
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vrútky
Krajina
SK
IBAN
SK8802000000002808944054FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-11 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o dielo | 168k € |
| 2024-04-10 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí služby | 22k € |
| 2017-12-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax v rámci NP "Praxou k zamestnaniu" | 9 061 € |
| 2022-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 7 686 € |
| 2022-10-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUROPOWER, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45541329/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45541329/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45541329", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →