🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · SK

PK INVESTMENT, spol. s r.o.

IČO45520429DIČ2023029305NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2010 · 16r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 90/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 90/100
A+
90/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-3 973 €
Čistý zisk · 2024
-4 465 €
Aktíva spolu
301k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 35k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 20 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PK INVESTMENT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 54k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -3 973 € -4 465 € 301k € RUZ závierka
2023 -11k € -11k € 304k € RUZ závierka
2022 -2 093 € -2 222 € 313k € RUZ závierka
2021 -865 € -973 € 315k € RUZ závierka
2020 49k € 7 997 € 7 299 € 317k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby49 tis. €
EBITDA-4 tis. €-11 tis. €-2 tis. €-865 €8 tis. €-977 €
EBITDA marža16.3 %
Čistý zisk-4 tis. €-11 tis. €-2 tis. €-973 €7 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu301 tis. €304 tis. €313 tis. €315 tis. €317 tis. €309 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 35k € celková hodnota 2025-10-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-29 Mesto STUPAVA Darovacia zmluva v zmysle § 628 Obč. zákonníka 35k €
2025-10-31 Mesto STUPAVA Zmluva o budúcej kúpnej zmluve PK INVESTMENT 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Anna Kotúľová
Od 2023-12-19
AK
Konateľ
Anna Kotúľová
Od 2022-12-06
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kotúľ
Od 2021-07-15
Do 2023-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Kotúľ Konateľ 2010-04-28 2022-12-28
Pavol Kotúľ Konateľ 2010-04-28 2022-09-19
Pavol Kotúľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-28 2015-10-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PK INVESTMENT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
J. Ťatliaka 1785/6
Vznik
2010-04-28 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45520429RPO
DIČ
2023029305FS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45520429/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45520429/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45520429",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.